Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én tartom megalàzónak a...

Csak én tartom megalàzónak a panelt?

Figyelt kérdés
Fúj,annyira gyűlölök itt lakni.Tiszta megalàzó,hogy az emberek egymàs szàjàba laknak,közös folyósóba lépsz ki. Szagolod màs kajaszagàt,hallod ahogyan lehúzza a wct. Szànalmas az egész. Régen a gyàri csicska munkàsok laktak ilyenbe,ha jól tudom. Most meg egy vagyon egy ilyen lyuk. Màs is utàlja a panelt? Köszi,ha vàlaszoltok.
2020. aug. 19. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
69%
A sorház a kertes házak panelja... sajnálom 10-es :(
2020. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, mi megalázó benne, mindig panelban éltem, és soha nem kellett havat lapátolnom vagy a kukához nyúlnom, mert az más dolga.
2020. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi megalázó dolog abban, hogy valaki panelházban lakik. Neked lehet, hogy rossz tapasztalataid vannak, de attól még nem szánalmas ilyen helyen élni és nem csicskák laktak/laknak csak panelban. Nem tudom, hogy te laktál-e kertes házban én például igen és nehogy azt hidd, hogy a kertes ház automatikusan luxust és felsőbbrendűséget jelent a többi emberrel szemben, a nagyobb nem mindig jobb. Személy szerint én sem vagyok oda a panellakásokért, viszont biztosan nem érek kevesebbet annál az embernél aki kertes házban lakik.
2020. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Vilàg életembe kertesben laktam. Ez egy lyuk.
2020. aug. 19. 19:15
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez jobb lenne?:

[link]

2020. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

Ez azért rengeteg mindentől függ. Pl melyik ország, milyen környék, mennyibe kerül és mikor épült a panel.

Szóval vidéke egy kisvárosban 60ezer forintért bérelt, régi építésű panelban lakni nem lesz fun dolog. De Budapesten egy 270ezerért bérelt új építésű panelban lakni kényelmes tud lenni. Egy nyugati nagyváros belvárosában lakni, ahol a bérleti díj 2000euró, meg egyenest álom tud lenni.

Persze ha valaki kertesházban nőtt fel vagy szimplán igényli a természetet, annak a legjobb panel is rossz lesz. Viszont az, hogy a panelok megalázóak, az nem teljesen igaz.

2020. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Új még panelban lakni? Ha megszokod, az előnyöket is meglátod. De addig is itt van néhány:


- Az utcafront, lépcsőház takarítása nem a te problémád. (Arra van a közös költség. Kertes háznál ki tenné rendbe a portád havi ötezerért? A kutya se!)


- Ha a szomszédod fűt és te is fűtesz, mindketten kevesebb fűtés számlát fizettek. (Mert az "egymás szájában élő emberek", illetve lakások melegítik egymást.)


- A hideg víz sokkal kevésbé hideg, mint a kertes házban. (Mire felér a sokadik emeletre, nagyjából átveszi a szoba hőmérsékletet.)


- A jó szomszédhoz papucsban is átmehetsz, anélkül, hogy megáznál.


- A kretén szomszéd másokat is bosszant, nem csak téged, és a közösség ereje hatásosabb, mintha csak neked kéne szembeszállni vele.


- Végül egy extra: A szomszéd macskája a te macskád is.

2020. aug. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

- A hideg víz sokkal kevésbé hideg, mint a kertes házban. (Mire felér a sokadik emeletre, nagyjából átveszi a szoba hőmérsékletet.)


Ez miért pozitívum? Én ezt utáltam a legjobban a panelban. És sokkal több víz is fogyott ott, mint családi házban, mert egy örökkévalóságig kellett folyatni a hidegvizet mire tényle valamelyest hideg lett, nem langyos.

2020. aug. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utálom a köcsög szomszédok miatt akik a mi életünkben meg pénztárcánkban turkálnak és kibeszélnek, szemedbe meg jópofáskodnak! Na ezért utálom!

A lakás jó, most alakítjuk át. Persze itt ez is baj...

2020. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!