Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sírhatnékom van,hogy manapsàg...

Sírhatnékom van,hogy manapsàg milyen hàzak épülnek és hozzà milyen "kert" tàrsul?

Figyelt kérdés
Sírhatnékom van,hogy manapsàg milyen hàzak épülnek és hozzà milyen "kert" tàrsul. Utcànkban sorra épülnek a mai tipikus ikerhàzak meg tàrsashàzak egymàs szàjàban a szomszédok egy darab fa nélküli kerttel. Ahol régen egy csalàd lakott oda most épüp 5 lakàs és 5 csalàd fog együtt élni egymàs szàjàban térkövezett kerttel. Csak nekem annyira szomorú ez? Én olyan utcàban nőttem fel,hogy minden hàzban 1 csalàd él hatalmas zöld kerttel,fàkkal,csicsergős madarakkal. Most meg a hàzak előtt teli kocsikkal. Szomorú és szívfacsaró làtvàny ez. Pest megye. Komolyan vidékre kell költözni,hogy legyen egy kis magànszféràja az embernek ? Persze 100 millióért vannak jó kis zöld kertes hàzak. De azt nem tudja mindenki megfizetni. El vagyok szomorodva. :(
2020. szept. 15. 13:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
69%

#9

Hát igen 9-es, csakhogy ezt a teóriádat nem egy kiöregedő, kihaló kontinensen (Európában) kellene nyomatnod, hanem Afrikában, Ázsiában!

2020. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%

pláne, hogy a megszületendők fogják előteremteni a nyugdíjra valót.

ja, nem..

2020. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat. Örülök,hogy sokan làtjàtok így ezt a dolgot,mint én. Az a baj,hogy ha csak ilyenek épülnek,akkor kénytelenek az emberek ezeket megvenni. Szomorú. Aki idősebb annak a hàza màr nem eladó,mert nem akar költözni. Újépítésűből meg szinte csak olyan van,hogy semmi intimszféra.
2020. szept. 15. 14:38
 14/35 anonim ***** válasza:

Kedves 13-as, simán lehet Pest megyében is venni nagy építési telket és építeni rá.

Ez kapásból közel 180 db növekvő ársorrendben és csak 8 millióig kerestem:

[link]

Magam ismétlem, hogy leírom: Kinek mire van igénye!

2020. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Első találat Valkó, na ja, költözzön oda akinek hat anyja van :D


Lehet venni telket olcsón, szokás szerint a leggazabb helyeken, ahol igénytelen ember se vesz szívesen...

2020. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kerületben lakunk? :D a minap én is ezen gondolkoztam. Még 5 évvel ezelőtt is egy csendes, nyugodt, barátságos kis környék volt családi házakkal, nyaralókkal. Most meg lebontják a családi házakat és a vállalkozók társasházakat építenek pénzmosásként, amikben aztán nem lakik majd senki. 3 ilyen ház áll üresen évek óta csak a mi utcánkban.


Amit még szintén nem értek: ennyi pénzért amennyibe ezek kerülnek, már kapsz egy kertesházat saját kerttel és nem kell közösködni, plusz nincs a szomszéd a szádban.

2020. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
81%
De, egy európai embernek sokkal nagyobb az ökológiai lábnyoma, mint egy afrikainak. Tudom, itt befigyelnek a rasszisták, de bőrszíntől függetlenül minden ember káros.
2020. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
52%

#15

Látom fogtad a lényeget és sikerült eljutnod az első hirdetésig, kiválasztva a legszarabbat, ami nyilván a legolcsóbb!

2020. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%

#17

Nem tudom honnan szedett lózungokat lobogtatsz itt, de felvilágosítlak, hogy a legnagyobb ökológiai lábnyoma Kínának, az USA-nak és Ausztráliának van. Nagyjából a százszorosa mint Európának!

De igazad van, te ne szaporodj!

2020. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
19-es, ezt egy szóval nem tagadtam, de az európaiknak nagyobb a lábnyoma, mint az afrikaiaknak.
2020. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!