Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van-e joga ehhez a szomszédnak?

Van-e joga ehhez a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Lakas újításba kezdtek azaz pontosabban szétbontanak egy lakást a lakóházban. Nem kis kalapáccsal dolgoznak hanem csákánnyal azt kapásból ide hallom. Felmentem a múlt hétvégén szólni (mert hétvégén estek neki),hogy illett volna ki tenni a falra,hogy lakásújítás lesz. Kérdeztem,hogy egyébként meddig tart ez az egész, egy hét? Mire mondták dehogyis lesz vagy két hónap. Ja és hétvégén tervezik csinálni. Ma ünnep nap van és ma is nyomják neki ezerrel.

Feltételezem,azért így oldják meg,mert hétköznap dolgoznak.


Na de mennyire fer a többi lakóval szemben akik ugyanúgy dolgoznak hétköznap és a hétvége az egyetlen amikor pihenni tudnak? Vagy éppen a mai ünnepnapon is....



2020. okt. 23. 12:20
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#12-es igazság szerint nekem többnyire azzal volt a problémám,hogy nem írta ki főleg egy ekkora volumenű lakásfelújítás. Szerintem a minimum az,hogy ha kiírja egy héttel ezelőtt,hogy mindenki így készüljön. Továbbá még be is szólt,hogy én mikor fogok takarítani meg még utalt is rá,hogy majd én takarítsam fel amit a munkálat után hagynak...
2020. okt. 23. 14:23
 12/27 A kérdező kommentje:
Mi is végeztünk lakásfelújítást de mindig előtte pár nappal ki írtam és fel is takarítottam magam után.
2020. okt. 23. 14:24
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell nézni a társasház házirendjét, meg a helyi, önkormányzati csendrendeletet. Általánosságban vasárnap és nemzeti ünnepeken, pihenőnapokon egyáltalán nem lehet zajjal járó munkálatokat végezni, kivéve veszélyelhárítás céljából. Szombatonként általában lehet 8-14-ig. Keresd meg a vonatkozó szabályozást, amikor legközelebb mész hozzájuk szólni, hivatkozz arra. Ha lesz.rják, akkor nyugodtan hívhatsz rendőrt.
2020. okt. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#14-es köszönöm. Igazság szerint ennyire nem akarok én belemenni csak a véleményekre voltam kíváncsi meg hogy mások hogy oldották meg az ilyet.

Nem akarok kötekedni a házban mert annál rosszabb az együtt élés szerintem.

2020. okt. 23. 14:42
 15/27 anonim ***** válasza:
16%
Igen, van joga felújítani
2020. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Azt tudnám az első kommentem miért van lehúzva 😂😂😂 komolyan b+ viccek vagytok!

Házirendet nézni kell.

Az meg, hogy én hogy oldottam meg tán az baxa a pofáját egyeseknek? Hasonló hétvégén ütvefúróval dolgozók? :D lolka

2020. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#17-es elmondom mégegyszer.

Nem én pontoztam le az első kommentet.

2020. okt. 25. 09:06
 18/27 A kérdező kommentje:

Ezt leírtam már az előbb is.

De tudtok remegni ezeken a nevetséges pontozgatásokon amúgy...

Engem állandóan lepontoznak de ha csak ennyi bajom lenne az életben komolyan mondom :D

2020. okt. 25. 09:09
 19/27 anonim ***** válasza:
20%

Ki mondta hogy te pontoztál le? :D


Nem " remeg" itt senki csak ez az oldal is egy nagy troll hegy, normális válaszok levannak pontozva mindenhol. Ez a bosszantó az állandó trollkodás.

2020. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon ritkán írok erre az oldalra. Szánalmas ez is mint az ilyen oldalak többsége általában. Nincs egy normális admin sem aki szabályozna. Pl. milyen inkorrekt szabály az is,hogy meg kell legyen egy bizonyos pont határod ahhoz,hogy be tudd jelenteni ha szitkozódnak vagy sértegetnek (lásd feljebb pl.).

Ha lepontoznak csupan csak azért,mert rossz napjuk van vagy,mert nem értenek egyet azért ne tudd bejelenteni a zaklatást?! Röhej. Úgyhogy engem egyáltalán nem érdekelnek az ilyen oldalak se a pontozgatás. Ha jól esik nekik pontozzanak le :D

2020. okt. 25. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!