Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van értelme idegen nyelvet...

Van értelme idegen nyelvet tanulnom,ha el sem hagyom Budapestet?

Figyelt kérdés
Nemhogy külföldön nem voltam soha,még vidéken sem.Csak Budapesten belül mozogtam egész életemben.Ennek ellenére tanulok nyelveket,de csak hobbiból,mert érdekelnek az idegen nyelvet.De mindig csak magyarul beszélek, nincsenek külföldi ismerőseim csak magyarok.Van értelme így nyelvet tanulni?Vagy keressek inkább más hobbit magamnak?

2021. febr. 16. 03:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam angol nyelvű videókat nézni csak magyart.
2021. febr. 16. 20:55
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Értelme az van, de ha ennyire ellened van akkor ne tedd.

Nem is értem miért tetted fel a kérdést, hiszen már eldöntötted, hogy neked felesleges.

2021. febr. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom neked mi az egyéb érdeklődési köröd, de én pl napi szinten olvasok/nézek idegen nyelvű tartalmat, azért, mert sok dolog csak felszínesen vagy egyáltalán nem elérhető magyarul, angolul, más nyelven meg böhömnyi adat áll rendelkezésre. Ez egy elég nagy előny, és még ki sem kellett lépnem az ajtón ahhoz, hogy értelme legyen.
2021. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
A műveltséghez hozzátartozik, hogy valaki tudjon valamennyire legalább egy idegen nyelvet, vagy hogy ismerjen például latin mondásokat, persze ezt már a gimiben is hallattad, ezt egy angolnyelv-tanfolyamon nem fogod tudni elsajátítani, de tudnod kell, hogy mi van a templomokra kiírva latinul. - És ha megállít egy külföldi el tudd igazítani, nem magyarul, hanem angolul.
2021. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktak megállítani külföldiek.Megnézik az okostelefonjukban,hogy mi hol van és hogy jutnak el oda.Ugyanúgy ahogy mi tesszük.
2021. febr. 17. 15:49
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor miért teszed fel a kérdést, senki sem fog könyörögni neked hogy tanulj bármilyen nyelvet🙂
2021. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!