Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nekem van igazam ? Vagy csak...

Nekem van igazam ? Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Itt van a szomszédban egy család . Mindent hitelre vesznek van egy lányuk aki mindenhova elszökik . Mindig baj van vele . Anyukám többször ment érte a csajnak az anyával . Nagy simlis a csaj . De a fuvarba egyszer se pótoltak bele . Szinte természtesnek veszik , hogy anyámat ugrasztják hajnali 2-kor , hogy a csaj ottmaradt megint valahol . Erre még azt mondom , hogy hagyán de nem adott pénzt az anyja a benzibe pedig messze mentek érte . Vagy menni kell értük , mert tápot vettek és nem tudják hazahozni és még a kocsit is össze mocskolják nagyon durván . Ja és még anyámat nevezi pletykásnak a kiscsaj .Elmondtam a közeli rokonaiknak. . Mondták ők is , hogy ez már szemtelenség. Múltkor is akarták anyámat ugrasztani anya azt mondta , hogy ivott erre még nekik állt feljebb , hogy nem szalad egyből érte/értük. Nekem/nekünk van igazaunk vagy csak túlreagálom(unk)?
2021. márc. 31. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkoztok egyáltalán velük?
2021. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti vagytok a hibásak, minek ugráltok más embernek?
2021. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
fel se venném nekik a telefont... "jaj ne haragudj, véletlenül lenémítva maradt". anyukád meg nyugodtan megemlítheti nekik ha mégis fuvarozza, hogy ennyi és ennyi lesz a benzin, mert már 300km-t mentem miattatok... és nyugodtan mondhatja többször is, hogy bocsi de már ittam egy pohár bort, vagy nem érzi jól magát, épp nem ér rá, vendég van nála, stb. nem az ő gyereke, nem köteles furikázni a s.ggét.
2021. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mi az, hogy "menni kell értük"? Nem, nem kell értük menni, és még azt sem kell mondani, hogy bort ittam és/vagy vendégek vannak.

Nem megy és kész. Még csak magyarázkodni sem kell.

2021. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem a segítség kategória...teljesen hülyének nézik, kihasználják és ugráltatják. Anyád nem mer nemet mondani?
2021. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt olyan tahó, aki ennyire rám szokott.

Eleinte én is ugráltam neki, de már napi szinten ment a történet, mire aztán kerek-perec megmondtam, hogy NEM, nem vagyok taxi, oldják meg másképp, hiszen ha nekem nem lenne autóm, akkor is megoldanák valahogy.

Mondanom sem kell, hogy megsértődtek, aminek örülök, mert az ilyen emberek ismeretsége kifejezetten terhes.

2021. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

baleknak nézik anyádat.

Mondjon nemet, és el van intézve.

2021. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondja anyád is, hogy már ivott, nem tud autóba ülni.

Case closed.

2021. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van .
2021. márc. 31. 10:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Levegőnek nézni az ilyet!

Hol a tisztelet?

Miért nem húzzátok meg a határokat?

2021. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!