Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazam van, vagy tényleg...

Igazam van, vagy tényleg túlreagálom?

Figyelt kérdés
Jártam a bátyám legjobb barátjával, majdnem egy évig(15 éves voltam akkor, mikor összejöttünk, ő pedig 16)Nemrég szakítottunk, a bátyámmal viszont nyilván ugyanúgy barátok maradtak. Most a húgom összejött a fiúval(most 17 éves a fiú, húgom 15 lesz)Szerintem ez elég gerinctelen húzás volt a húgomtól, tudja, hogy én még mindig szeretem az exemet. Azt mondja, ő is szereti, a fiú is szereti őt, és nem fog csak azért szenvedni, mert nekem nem tetszik, hogy járnak. Nem hiszem el, hogy képes volt vele összejönni. Eddig jó volt a kapcsolatunk, de most nagyon megutáltam. A szüleink szerint túlreagálom az egészet, de szerintem igazam van.

2019. ápr. 13. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nincs igazad. Szakítottatok, mit vársz? Álljon be remetének?
2019. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Túlreagálod, és féltékeny vagy. Gondolj bele, a húgod szereti a srácot, és valószínűleg nem neked akart ártani mikor összejött vele.

Nem tilthatod meg neki h járjon vele. Szerinted ha tapló vagy vele akkor a fiú újra beléd szeret?

Tény, a húgod lehetett volna kíméletesebb, de, mit tudott volna csinálni? Nem járni vele csak azért hogy ne bántson meg téged?

2019. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nincs tesóm, de megértelek.

Ha még mindig szereted a fiút, akkor ő szakított ugye?

A húgod egy ribąnc! Egy pasid sem lesz tőle biztonságban.

2019. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonymousreview60 ***** válasza:
30%
Túlreagálod. Pasizz mással, elfelejted.
2019. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem reagálod túl.Van egy régi mondás "házi nyúlra nem vadászunk".Függetlenül attól,hogy jártatok,már azért sem kellett volna a tesódnak a te volt pasiddal összejönne.

Legalább az otthonodban kapnál nyugalmat!

2019. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát azért a srác se semmi, hogy ilyet meglép. Nagyon szeretheti a családod: bátyád a legjobb haverja, kipróbált téged, most a húgodat, legközelebb majd anyukádat húzza magára.

Én nem a húgoddal lennék rosszba emiatt, 15 éves, gondolom első pasi, ilyenkor nagy a lila köd, csinálnak jó nagy hülyeségeket a kamaszok. Viszont szerintem a srác egy féreg, hogy ezt bejátszotta.

2019. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Azért nem csak a húgod itt a mumus. A srac miért pont vele akart összejönni? Szerintem a sztoriban ő a leggázosabb.

Tudod,ez olyan női gondolkodás. Ne érts félre,én is nő vagyok. De ma már úgy gondolom,ha a pasim megcsal,vagy elhagy egy másik nő miatt,akkor miért a másik nő a ribi? A pasi lépett félre/le.

Amúgy pedig a húgod idővel ugyanúgy le lesz pattintva. Ha szereti a srácot fogadd el,maradj ember. A tesód majd észreveszi magát. Te pedig úgyis találsz jobbat!

2019. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy a tesódnak nem fordul fel a fyomra, hogy lyuktesók is lettetek?
2019. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Megértem, hogy fáj. Nem szép a húgodtól és a sráctól sem.
2019. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Fogj össze a húgoddal és azonnal felejtsétek el a srácot!
2019. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!