Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazam van, vagy...

Szerintetek igazam van, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom. Voltak gondok, viták, de mindig megoldottuk, vagy megbocsátottam. De tegnapelőtt történt valami, ami engem szíven ütött.

Itt voltunk az én házamban és iszogattunk. De feltűnt, hogy a lányok mindig eltűnnek hátra. És kiderült, hogy piát rejtegettek előlem meg haverom elől. Ezt az önzőséget még elnéztem volna, de utána a szemembe hazudtak.

Tegnap az egyik lány bocsánatot kért, de mondta, hogy hülyeségen sértődtem meg. De ez nekem nem hülyeség...

A másik lánnyal este találkoztam útközben, de ideges voltam, ezért nem mentem oda köszönni. De utána gyötört a bűntudat, ezért írtam neki, hogy bocsi, hogy nem köszöntem, de nagyon haragszom rátok. Leírtam neki a problémám, és bár bocsánatot kért, de úgy éreztem, hogy igazából nem érdekli. Azt mondta sajnálja, rossz vicc volt. Kérdeztem, ebbe mi volt vicces? Hát azt ő se tudja..

Meg egyfolytában terelte a témát.

A harmadik lány meg még nem is írt semmit. Ami szerintem mindent elárul. :/ :(

Ti mit gondoltok? Már kezdem azt hinni, hogy ők nem igazi barátok.



2014. okt. 25. 09:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy félreértem az egészet. Állítólag azért csinálták, mert haverom kocsival és nem ihatott. És hogy nem akartak előtte inni, hogy ne essen neki rosszul. De ez több sebből vérzik.

Egyik az, hogy haverom ezerszer jött úgy, hogy nem iszik.

Másik az, hogy nekem miért szóltak erről addig, amíg a haverom nem volt ott.

Harmadik az, hogy akkor nem azt mondta volna az egyik, hogy rossz vicc volt...értitek?

Szerintem még most is hülyének akarnak nézni.

2014. okt. 25. 10:11
 2/9 A kérdező kommentje:

*haverom kocsival VOLT

*nekem miért NEM szóltak

2014. okt. 25. 10:14
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
...és ezt ki nem szarja le? Te mért nem szarod le??
2014. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs pénzed piára vagy mi van? Amúgy bunkóság a házigazda elől rejtegetni az italt, az igaz. De csak el tudod dönteni egyedül is, hogy kikkel akarsz haverkodni.
2014. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem BARÁTI társaság, csak haverok vagytok. A lányok jó bulinak gondolták, a baj szerintem csak az, hogy magát az ivást gondolták jó heccnek. Nem egészen értem, miért csak az a jó, ahol inni lehet. Ha meg titokban kell inni, hát az minden, csak nem barátság. Igazi barát nem kapacitálja az autóval érkezőt ivásra, aki vezet (és amúgy normális), azt nem zavarja, hogy körülötte isznak. Csak ne hányják össze az autóját. Igazad is van, meg kicsit túl reagálod. Térj fölötte napirendre, és vond le a tanulságot.
2014. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hülye is vagy ha ezen ennyit képes vagy balhézni.
2014. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt nem a pián van hangsúly, hanem azon, hogy ezek után még a pofámba hazudtak. Ja azt elfelejtettem írni, hog utána még nekik állt feljebb és elkezdtek flegmázni. És utána még haverom is ki akarták használni. Ugye kiállt mellettem, ezért vele is flegmán beszéltek, de ezek után még elvárták volna, hogy vigye őket

ket haza. És amikor nemet mondott, akkor még ő volt a szemét.

Azért 6 év barátság után nem ezt várnám. Egyszerűen visszaélnek a szeretetemmel.


De igazatok van. Hagyom a fenébe azt kész. Tanulságot vontam, bizalmam eljátszották.

2014. okt. 25. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:
nem világos, hogy miért kell a piát rejtegetni barátok előtt. miért? maguk tehetnek az egészről, meg h kijátszották a barátságot. ez nem így működik!
2014. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van, de túlreagálod. Nem ellened szőtt merénylet történt, hanem egy hibás döntés, ami akkor, abban a pillanatban az ő szemszögükből helyesnek tűnt.
2014. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!