Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan toleráljak egy okoskodó...

Hogyan toleráljak egy okoskodó, mindenbe belekötő, szülei pénzéből elő 30+férfit akit nem tudok elkerülni?🥰

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Sehogy.

Tényleg sehogy... Tán nem a párodról lenne szó?Ha igen akkor turbózd fel kicsit az igényeidet,mert ez így minden csak igényesség nem! És az igényeid rólad is árulkodnak.

Ha pedig csak baráti körben van,akkor minek jársz olyan baráti körbe,ahol ez a szint?Vannak nehéz helyzetben emberek,de itt most a mindenben belekötő,okoskodó sem elhanyagolandó.

Kollegád nem lehet,mert akkor nem a szülei pénzéből élne...

Tesód,és te is együtt élsz a szüleiddel megint nem lehet...

Ki ő neked,hogy nem tudsz tőle megszabadulni?

2021. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem a barátom.anyukám barátja és én szeretem őt amúgy nagyon de úgy mint egy barátomat. maga ez hogy okoskodik nem zavar annyira. inkább olyan mint egy idősebb fiútestvér vagy fiú barát. de ez hogy ilyen gyerekes, önképű 30 évesen ez nagyon zavar benne:/
2021. ápr. 28. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1


Gondolom a szomszédja lehet hamár abba a kategóriába tette fel a kérdést...

2021. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szeretem a nem önállo férfiakat ezt minden rosszindulat nélkül mondom.
2021. ápr. 28. 16:29
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as nem csak hirtelen erre kattintottam rá😂❤️
2021. ápr. 28. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlenegy olyan szituációt tudok elképzelni, hogy ne tudnám elkerülni, méghozzá ha kolléga lenne, de munkahelyen meg elég könnyű lepattintani az embereket és csak a szakmai dolgokról beszélni. Lehetne bármelyik rokonom vagy barátom barátja, én akkor is kiosztanám és utána elkerülném amennyire csak lehet.
2021. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy írod, mintha kivétel nélkül mindenkinek előírásszerűen-kötelezően rettentően önállónak kellene lennie! :D

Én sokkal inkább már az általad is írt gyermeteg infantilizmust nem szeretem, de ha mégis ilyenek egyes felnőttek, nem telibe sz**-om?

2021. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem várom el csak zavaró sztem a lányok nagyrészének ha egy fiú felnőtt létére is olyan mint egy elkapatott 15 éves😂nincs vele bajom amúgy mert jól el lehet vele lenni de amikor egy felnőtt férfi folyton olyan mint egy kisgyerek az sztem ciki😕
2021. ápr. 29. 09:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem pont ezt írtam a végén én magam is?


"De amikor egy felnőtt férfi folyton olyan mint egy kisgyerek az szerintem ciki."


Nekem is ezzel van inkább gondom, nem holmi önállótlanság-teóriával.

2021. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!