Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fenyegetőzik, vagy van jogiala...

Fenyegetőzik, vagy van jogialapja annak amit a szomszédom mond?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 22 éves vagyok, kertesházban élek a párommal, és a szomszédom ma azzal talált meg, hogy fel fog jelenteni ha tovább focizok a telken.

19-21 között passzolgattam a párommal, nyilván nem olyan erővel van meglőve a labda, mint a pályán több okból sem de ez a kérdésre nézve lényegtelen. Zene nem bömbölt mellette csak mi beszéltünk egymással, néha-néha tereptárgynak ment a labda, vagy a sarokba lerakott cserépnek, de nem hiszem, hogy ezért feltudna jelenteni legalábbis úgy hogy ő jöjjön ki belőle nyertesként. Annyi hozzátartozik a sztorihoz, hogy kb 3x neki pattant a kerítésének a labda és az berezonál, és akkor hozzátette, hogy rendőrt hív rám.

Próbáltam kulturáltan beszélni vele, de csak a maga igazát hajtotta, szóval elhajtottam a fenébe, a helyzet igazából adott. Annyit tudok tenni, hogy arrébb megyek focizni, viszont akkor meg a (saját) betonfalamnak fogom rugni a labdát amivel nekem semmi bajom nincs, csak az hangosabb mintha néha-néha neki pattanna a kerítésének.

Illetve időben is csak így tudom megoldani mivel reggeles műszakban dolgozok, viszont szeretnék kikapcsolódni és nem a legnagyobb melegben tenném.


Kérdésem annyi, hogy tud ellenem valamit tenni jogerősen, hogy kicsesszen velem? Vagy csak kijönnek a rendőrök és megállapítják hogy ez a szomszéd se normális?

Köszönöm előre a válaszokat.



2021. jún. 27. 22:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Azért 800nm² nem olyan kicsi.Házak akkor ez társas ház tehát többen laktok a telken?
2021. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!