Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a lakòtársam...

Mit csináljak, ha a lakòtársam nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Kicsit szétszórt, de alapvetõen normális lány. Szoktunk beszélgetni, de ő egész nap futkoz jobbra-balra, dolgozik, edz, párját látogatja. Èn a kovid alatt elmagányosodtam, a családom messze van, barátaim végeztek az egyetemen. Idegesít, hogy hárít, amikor megkérem, hogy maradjon otthon egy hétvégére, és csináljunk programot. Havi egy alkalomba nem halna bele. Én mentem oda később, igazából ő a főbérlő, mert a tulaj a keresztanyja.
2021. júl. 21. 13:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Ráerőszakolnád magad, keress szakembert, kérdező, baj van nálad.
2021. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
Többször olvashattuk ezt a problémát a másik szemszögből, elfoglalt vagy éppen introvertált emberre próbál ráakaszkodni a lakótársa, és írja ki a kérdést, hogy hogy vakarja le. Szóval ne tapadj rá, mert rohadt idegesítő, ellenne a saját dolgával, ha kíváncsi lenne rád meg a nyomorodra, már észrevetted volna.
2021. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, hagyd békén és ne erőltesd. Nem kötelező kedvelnie csak azért, mert egy fedél alatt éltek. Minél jobban cseszegeted, annál ellenszenvesebb leszel számára, hozzátenném jogosan. Nem az ő felelőssége, hogy te magányos vagy szóval ezért ne őt büntesd, keress olyan társaságot akik szívesen lógnak veled.
2021. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%
Tudod mi az, amit művelsz, kérdező? Mint mikor a szomszéd a lépcsőházból folyton becsenget ilyen semmiségekért, és rákényszerít, hogy beszélgess vele. Meg lehet utálni valakit ezért. Nem barátkozni lakik ott, hanem mert nincs pénze egy önálló lakást bérelni.
2021. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
ausztriában amúgy kedves szokás, hogy aki megosztaná az albérletet, az egyből beleírja a hirdetés első sorába, hogy lakóközösséget akar, vagy csak kényszerű költségcsökkentő egymás mellett lakás a cél. ezt nagyon szeretem, így biztosan összeillenek az igények. ilyen otthon nincs? (a szülői házból jöttem ki, soha nem kerestem otthon megosztott albérletet)
2021. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A lakóközösség szónak magyarul nem érződik a barátkozás mellékzöngéje, becsapós lehet.
2021. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy egy fedél alatt laktok nem köteles veled közös programot csinálni. Neki szerintem szükséges rossz, hogy egy idegen emberrel kell osztozni a lakáson.
2021. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
98%

"Idegesít, hogy hárít, amikor megkérem, hogy maradjon otthon egy hétvégére, és csináljunk programot"


Ez tök ijesztő. Egyrészt jogtalanul várod el a figyelmét, másrészt leszarod, hogy ő nem akar veled lenni.

2021. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez téged "idegállapotba" taszít, akkor neked nem kéne másokkal együtt laknod. Nagyon nem.
2021. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%
Miből gondolod, hogy köteles veled barátkozni?
2021. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!