Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a lakòtársam...

Mit csináljak, ha a lakòtársam nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés
Kicsit szétszórt, de alapvetõen normális lány. Szoktunk beszélgetni, de ő egész nap futkoz jobbra-balra, dolgozik, edz, párját látogatja. Èn a kovid alatt elmagányosodtam, a családom messze van, barátaim végeztek az egyetemen. Idegesít, hogy hárít, amikor megkérem, hogy maradjon otthon egy hétvégére, és csináljunk programot. Havi egy alkalomba nem halna bele. Én mentem oda később, igazából ő a főbérlő, mert a tulaj a keresztanyja.
2021. júl. 21. 13:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
95%

Idegesít, hogy hárít, amikor megkérem, hogy maradjon otthon egy hétvégére, és csináljunk programot. - miért kéne neki bármit is csinálnia veled?


Az, hogy együtt laktok egy dolog, vadidegenek vagytok egymásnak. Én a falra másznék, ha a lakótársam azzal nyaggatna, hogy programozzak vele, csak mert neki nincsenek barátai.

2021. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!