Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretsz vidéken lakni?

Szeretsz vidéken lakni?

Figyelt kérdés

Vidék itt = nem Budapest és vonzáskörzete.


Budapesten élünk jelenleg, de kicsi a lakás, a család meg bővül. Az ingatlanárak meg az egekben. Félek elköltözni innen, mert imádom a várost, de lehet, hogy muszáj lesz. A munka miatt félek a legkevésbé, a férjem is és én is tudunk távmunkában dolgozni, az nem gond, inkább a gyerekek miatt aggódok. Hogy az iskola milyen, később a szórakozási lehetőségek, illetve nekünk is felnőttebb kikapcsolódásra van-e lehetőség. Most Budapesten ezek egyike sem gond.


Vidéken, akár megyeszékhelyen, milyen az élet ilyen szempontból? Szeretsz ott élni? Fiatalként is jó?


2021. júl. 27. 15:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20 az árából nem tudnék venni külsőbb kerületben sem sok mindent... Amik tetszenek, amikbe azt mondom, hogy jó szívvel be tudnék költözni, azokat 80-100 millióért hirdetik (és most nem viccelek, annyit írok csak be az ingatlan.com keresőjébe, hogy családi ház legyen, ne házrész, ne ikerház, ne ilyesmi, a legolcsóbb találat 60 millió körüli, amire még legalább 30-at rá kell költeni, hogy ne egy omladozó putri legyen, és még egyszer ennyit, hogy ki is nézzen valahogy, mindezt a városhatár mellett, autópályától látótávolságra), a lakásunk meg most el tudnám adni nagyjából 40-45 millióért. Nem igazán jön ki a matek :D Még úgy is, hogy van elég sok megtakarításunk, irgalmatlan sok hitel kéne hozzá, amit hosszú időre, magas törlesztővel ugyan fel tudnánk venni, de nem szívesen. Szóval ezért. Zuglót meg Alsórákost is néztem már, meg mindent is kb, és kb mindenhol ez a tendencia. Szóval ezért :(
2021. júl. 28. 07:19
 22/24 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Bocsi, nem voltam elég figyelmes. Azt hittem, lakás is szóba jöhet.
2021. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22 a lakásárak is hasonlóak. Panel nincs akkora, ami kéne (a 3. baba igazából 3.-4. lesz, 4 gyerekkel meg a legnagyobb panelben sem fogunk elférni, akárhogy zsúfolom őket egy szobába- nem mintha a panel olyan irtózatosan olcsó lenne), ami téglalakás meg elég nagy, az mind horror áron megy.
2021. júl. 29. 08:32
 24/24 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!


Vidék=Ahova soha nem mennék!


Budapest, a brutál jó felszabadulás és szabadság, lehetőségek városa!

2021. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!