Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ért már negatív megjegyzés...

Ért már negatív megjegyzés amiatt, hogy panelban laksz?

Figyelt kérdés
Pl kollégák vagy ismerősök tettek már csúnya megjegyzést a panel miatt? Miket?

2021. aug. 2. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora budos tahok azok, akik emiatt megjegyzest tesznek. Amugy negyvenmillios panel es bivalybasznadi kertes haz versenyeztetese?
2021. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért.
2021. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg olyanoktól, akik a párjuk éltek, vagy anyu apu vett nekik lakást... de nem foglalkoztam vele.
2021. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ért igen egy csajtól, hogy Ő nem jön fel panelba szexelni, mert kicsi 😃 és csak nála szexelhetünk 😂😂
2021. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Valaki azt mndta, hogy klausztrofóbiája lenne ha itt kekkene élnie
2021. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Amám mondta unokatesómék panel lakására, hogy "egy kis lyuk".


Én meg elgondolkoztam, hogy 1+2 félszobás 50+ m2-es lakás és milyen nagy ahhoz képest ahol én lakom... :D

2021. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én eddig albérletben laktam másokkal társbérletben, szóval azokért kaptam igazából a megjegyzéseket.


Például megkaptam, hogy 25 évesen lehetne már ezgisztenciám meg saját lakásom. Meg kaptam olyat, hogy "lehetnék már önálló" :D


És 100%-ban olyanoktól kaptam ezt akik amúgy vagy otthon éltek anyuciékkal vagy seggük alá toltak lakást és pénzelték őket.


Kedvemcem az volt amikor megkaptam egy csajtól, hogy lehetne kocsim, lakásom, hát a férfinak az kell.


Majd megkérdeztem, hol lakik? Otthon. És amikor kérdeztem, hogy miért nem bérel lakást akkor megkaptam, hogy hát az drága nem éri meg. Tehát a férfinak legyen lakása, a nőnek nem éri meg...


Kocsival ugyanze, kérdeztem, hogy neked van? IGen, apu ide szokta adni a sajátját. Ja köszönöm nincs több kérdésem.

2021. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szólt be hogy tesómmal közösen élek (saját) panelban aki albiban lakott...
2021. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én most vettem panelt és alapvetően senki nem szólt be.

Ellenben mindenki gratulált az első lakásomhoz és hogy végre saját otthonom lesz.

2021. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Engem eléggé lesajnált egy sznob csaj, pedig 71 nmes panelt vettünk, neki kb 25 nmes tégla lakása volt, és a fürdő a konyhában volt. Mert hogy a panel az az alja. Már nem tartom a kapcsolatot ezzel a lánnyal. Na meg volt olyan is, aki szintén lenézte a saját 71 nmes panelemet, ő meg a kertész utcában lakott egy körgangos régi omladozó házban, albérlet, 1 szoba volt az ővé. Merthogy Újpest Központ mar a világ vége. Hozzáteszem, náluk még konyhabútor se volt, csak egy pult...
2021. aug. 2. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!