Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnétek szívesebben? Egy...

Hol élnétek szívesebben? Egy panellakásban vagy egy kertes házban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Panellakás
Kertes ház
53 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Kertes, lehet több a mizéria, de szeretem.
2021. aug. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
kertes házba
2021. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Régebben vágytam ki kertes házba, de világ életemben panelban éltem, megszoktam, meg megtapasztaltam az előnyeit.


Nem kell füvet nyírni, nincs udvar, kert amit gondozni kéne, mikor az embernek 1000 más dolga van.

Egy nem földszintű vagy első emeleti lakás a betörésektől is jobban védhető mint egy magánház, kevesebb a megközelíthető behatolási lehetőség.

2021. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
kertes
2021. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
94%
Kertesben nőttem fel, most panelban élek. Kertesbe vágyok vissza.
2021. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Kertesben, de nem vidéken!!!

Ha vidék vagy város, akkor inkább panel egy városban!! Elegem volt egy életre a falusi létből, erőszakkal sem vinnének vissza oda.

2021. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Panel, mert nincs kerti munka, a közös képviselő intéz egy csomó karbantartást helyettem, és nagyobb biztonságban érzem magam két zárt kapu mögött a betörőktől. Ja és a tizedik emeleten nem lát be senki az ablakon, szóval nyugodtan lehetek itthon lenge ruhában vagy ruha nélkül a nyári melegben, nem fog meglátni senki.
2021. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem lenne bajom a panellel, de mivel sose leeht tudni a szomszédokat, ezért soha sem fogok venni. Elég tapasztalat az albérlet.

Szörnyű lenne, ha vennék 30 milláért egy szaros panelt és akkor nyugtom se lenne mindig a szomszédok miatt.

Meg az se hiányozna ha x év után költözés vagy albérlő lenne valahol a szomszédba aztán a nyugalomnak vége.


Szóval csak is a kertes ház. De erre meg kb. soha nem lesz pénzünk :/ 50-60 milliót 2 ember se tud összedobni normális időn bellül.

2021. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
34 éve kertesben élek, költözni készülünk, panelt nézek
2021. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Soha nem éltem panelban és nem is fogok. Meg is bolondulnék. Szerintem ki nyirnàk mindenkit. Majd biztos másokhoz alkalmazkodom, ott még takarítani se bírsz nyugodtan mert mindig lesz valaki akit zavar.
2021. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!