Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek el merjek indulni...

Szerintetek el merjek indulni ilyen későn egyedül? Ha igen mennyire öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Esti suliba járok a szomszéd városba, de sajnos most senki sem tud elvinni autóval. Busszal még be tudok menni, de mire késő este végzek már egy sem jön visszafelé. Nem nagy távolság a két város, kb. 4 km, közte még kiépített járda/bicikliút is van, arra gondoltam hazasétálok, úgy kb 1 óra alatt hazaérek. Viszont nincs közvilágítás a két település között (meg hát a városban se szívesen mászkál az ember sötétéedés után), meg azért mégis csak egyedül, töksötétben a kihalt országúton mellett elég félelmetes lenne, viszont nem akarok semmiképp lemaradni a tananyaggal. Szerintetek érdemes elindulnom? Ha igen akkor mennyire öltözzek fel? Kell a télikabát? 20/L

2021. nov. 17. 17:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon menni akarsz (én nem tenném) lehet jól jön elemlámpa is. Mentem már haza olyan helyen ahol nem volt világítás (házhoz közel, nem országút) konkrétan semmit nem láttam.
2021. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
#11 Telefon vakuval tudok világítani, csak azt remélem hogy nem lesz köd, mert akkor az sem sokat ér.
2021. nov. 17. 18:23
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, a legnagyobb jóindulattal kérlek erre. Nézz meg pár videót olyan emberekről, akik eltűntek, és a mai napig nem kerültek elő. Pontosan az ilyen helyzetekben fordulnak ezek elő. Inkább maradj le, kérd el a tananyagot, stb.
2021. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%
Bringával menj 4 km 15 perc
2021. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

A frász is kitörne egy közvilágítás nélküli országúton, az első 100 méter után!...pedig nem 20 éves lány vagyok.

Nem olyan világot élünk, hogy ez biztonságos legyen és nem a mellényen fog múlni az életed!

Eszedbe ne jusson, NE KOCKÁZTASS!

2021. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az elemlàmpát. A többieknek igaza van, veszélyes ez így. A legkevésbé a megfázás érdekelne.
2021. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, berántanak egy autóba, vagy beráncigálnak az erdőbe és nyomod sem marad!
2021. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem kell mindenkinek egyből valami krimit vizionalizálnia a helyzet kapcsán.

Ha van járda/bicajos út és nem magán a főúton kell menned akkor nem olyan vész, szerintem ilyen esetben a láthatósági mellény is felesleges mert ha vilagítasz szerintem a bicajosok észrevesznek.

4 kilóméter ha gyors tempóban sétálsz nem olyan sok idő.

Kevesebb mint háromnegyed óra alatt megvan.

Egy időben én is jártam haza vasúti töltés mellett főldúton a sötétben és sosem történt semmi rendkívüli esett.

Ha esetleg bizonytalan vagy van hazakisérő telefon. Néz utána elvileg egy ingyen hívható zöld szám.

2021. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Végül úgy döntöttem megyek. Köszönöm mindenkitől a sok aggódást, de szerintem azért nem szaladgálnak minden második sarkon emberrablók meg gyilkosok. Már előszedtem a vastagabb téli cuccaimat, lassan kezdek öltözködni és megyek a buszhoz. Ha hazaértem majd leírom milyen volt.🙂

#18 Köszi hogy említetted ezt a hazakísérő telefont, ha esetleg nagyon félnék rácsörgök.😀

2021. nov. 18. 14:32
 20/34 anonim ***** válasza:
49%
Nem lesz semmi, ne aggódj! :) Egyesek túlgondolják a dolgokat. Még ha a Magdolnanegyeden kéne átmenned, jobban megérteném az elővigyázatosságot, de két vidéki kisváros között a kutyát sem fogod érdekelni. Zseblámpa viszont jó, ha van, estem már pofára hasonló helyen éjszaka (nem voltam részeg).
2021. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!