Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek el merjek indulni...

Szerintetek el merjek indulni ilyen későn egyedül? Ha igen mennyire öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Esti suliba járok a szomszéd városba, de sajnos most senki sem tud elvinni autóval. Busszal még be tudok menni, de mire késő este végzek már egy sem jön visszafelé. Nem nagy távolság a két város, kb. 4 km, közte még kiépített járda/bicikliút is van, arra gondoltam hazasétálok, úgy kb 1 óra alatt hazaérek. Viszont nincs közvilágítás a két település között (meg hát a városban se szívesen mászkál az ember sötétéedés után), meg azért mégis csak egyedül, töksötétben a kihalt országúton mellett elég félelmetes lenne, viszont nem akarok semmiképp lemaradni a tananyaggal. Szerintetek érdemes elindulnom? Ha igen akkor mennyire öltözzek fel? Kell a télikabát? 20/L

2021. nov. 17. 17:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%
Még jó, hogy csak pár nap múlva találtam rá a kérdésedre, mert én egy aggódó anyuka vagyok, hasonló korú gyerekekkel, így ismeretlenül is halálra aggódtam volna magamat. Nagyon értelmes, intelligensnek vagy, ez átjött ahogy írsz. Minden jót neked 🏵️előző válaszoló voltam.
2021. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
#26 Végül láss csodát mégis hazaértem. Azért nincs tele az egész világ gyilkosokkal meg emberrablókkal. Ilyenkor ember sem nagyon van már az utcán. Nem próbált meg senki elrabolni, megölni stb... Nem egy autó csomagtartójában töltöttem az éjszakát megkötözve, leragasztott szájjal. Nem fekszem vérbefagyva egy erdősáv mellett. Csak még a csapból is az folyik hogy ki kit hogyan ölt meg, vert át, rabolt ki, lőtt/szúrt le és társai, és az emberek azt hiszik mindenkitől aki szembejön rettegniük kell. Természetesen mindig óvatosnak és gyanakvónak kell lenni, de nem kell nem minden idegenben potenciálisan az életünkre törő gonoszt látni.
2021. nov. 21. 16:40
 33/34 anonim ***** válasza:
23%

#32

26 vagyok.


Ugye nincs az a kényszerképzeted, hogy egy pillanatig is érdekel, hogy mit csinálsz, vagy merre bolyongsz a sötétben?

Feltettél egy kérdést, arra válaszoltam a legjobb meggyőződésem szerint. Ennyi és kész!


Mellesleg a bevezetődben ezt írtad:


"Viszont nincs közvilágítás a két település között (meg hát a városban se szívesen mászkál az ember sötétéedés után), meg azért mégis csak egyedül, töksötétben a kihalt országúton mellett elég félelmetes lenne..."

2021. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

#32 Nyilván senki sem feltételezi hogy az értem való aggódással töltenéd a napot. Nem tudom hol olvastál ilyet. Mondjuk ha meg téged ennyire nem érdekellek se én se az egész téma, miért írtál választ, és miért reagálsz most is ilyen hevesen?😉😆 Mert nem osztom a paranoid nézeteidet?


Amit a bevezetőmből idéztél, azt meg alapjában sötétségre értettem, mert egyedül lenni a sötétben önmagában egy elég félelmetes élmény. Nem az általad minden sarkon vizionált, sötétben rejtőzködő, emberrabló erőszaktevő gyilkosokra céloztam mikor ezt írtam.

2021. nov. 21. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!