Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek el merjek indulni...

Szerintetek el merjek indulni ilyen későn egyedül? Ha igen mennyire öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Esti suliba járok a szomszéd városba, de sajnos most senki sem tud elvinni autóval. Busszal még be tudok menni, de mire késő este végzek már egy sem jön visszafelé. Nem nagy távolság a két város, kb. 4 km, közte még kiépített járda/bicikliút is van, arra gondoltam hazasétálok, úgy kb 1 óra alatt hazaérek. Viszont nincs közvilágítás a két település között (meg hát a városban se szívesen mászkál az ember sötétéedés után), meg azért mégis csak egyedül, töksötétben a kihalt országúton mellett elég félelmetes lenne, viszont nem akarok semmiképp lemaradni a tananyaggal. Szerintetek érdemes elindulnom? Ha igen akkor mennyire öltözzek fel? Kell a télikabát? 20/L

2021. nov. 17. 17:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Na végül sikerült épségben hazaérni. Igazából nem volt vészes az egész, bár tovább tartott hazaérnem mint gondoltam, és sajnos már amikor indultam is ködös volt az idő, de ahogy kiértem a városból szinte semmit nem lehetett látni, úgyhogy a táblánál fölvettem egy láthatósági mellényt. Világítottam a telefon vakujával, de kb semeddig se láttam. Plusz az sem volt kellemes, hogy 0 fokig lehűlt az idő, még szerencse hogy a nadrág alá vettem harisnyát is. Mindent összevetve viszont nem volt félelmetes a dolog. Ha az ember jól fel van öltözve, abszolút nyugodtan megtehető gyalog ez a táv, ilyen későn a kutya sem mászkál már az országúton, tök csendes minden, és ha még az ég is tiszta, holdfényben, csillagokkal még különlegesebb élmény lehet.🙂
2021. nov. 19. 14:41
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen creepypasta, ahol egy hasonló sztori után az utolsó ilyen üzenetet már a gyilkos írta a lány telefonjáról megtévesztésképpen...
2021. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#22 Oké ez már a teljes agyrém😂
2021. nov. 19. 16:25
 24/34 anonim ***** válasza:
Állitsd be ujjlenyomatot a telefonodon :D
2021. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Aggódtunk ám érted kérdező! Annyi borzalmat lehet hallani, a világ gonosz lett, sok a pszichopata. Amúgy hány órára értél haza?
2021. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
41%

Az ember valamiért úgy van szerkesztve, hogy azt hiszi, hogy a szörnyűségek mindig csak mással történhetnek meg.

Amit a Kérdező csinál, az nem bátorság, hanem észszerűtlen vakmerőség és provokálja a sorsot.

20 éves nőként, későn este, sötétben 2 település között 4 km-t gyalogolni kivilágítatlan úton, konkrétan provokáció a kétes szándékú egyedek felé.

Áldozattá válni rajtunk is múlik és ha valaki ezt nem képes belátni, akkor csak a szerencséjében bízhat, hogy éppen nincs rosszkor, rossz helyen.

Most megúszta, lehet, hogy még 2x szerencséje lesz, de lehet, hogy harmadikra már nem. Ennyiszer nem szabad a balszerencsét orron pöckölni!... de mindenki saját sorsának a kovácsa.

2021. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig azt mondom, menj bringával, ne gyalog, bringával sokkal gyorsabb
2021. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
61%
#25 A világ semmivel nem gonoszabb, mint az elmúlt évezredekben bármikor, a középkor óta folyamatosan csak biztonságosabb lett. Az más kérdés, hogy kétszáz éve még nem értesültél volna olyan gyilkosságokról is, amik a bolygó túlsó felén történtek.
2021. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
#25 Olyan 22:45 körül. Már majd lefagyott a kezem mire átértem a városba, mert az egyik kezemmel folyamatosan világítanom kellett a sötétben, pedig kesztyűt is vittem. Egyébként a két város közti szakaszon egyetlen autó jött csak velem szembe, ő biztos azt hitte valami eltévedt közmunkás vagyok a láthatósági mellény miatt.😂 Én amiatt aggódtam leginkább mennyire lesz ijesztő számomra a koromsötétben, meg hogy nem fogok-e megfagyni mire hazaérek, mert eléggé fázós vagyok. Viszont a sötét nem volt vészes, a hideg meg annyira nem zavart, mert folyamatosan mozogtam, de azért nem melegedtem ki sem, pedig rendesen bebugyoláltam magam, szőrmés téli csizma, melegítőnadrág, alá thermo harisnya, felül vastag kapucnis pulcsi, nyakamba vékonyabb sál, rá télikabát állig felhúzva bepatentolva, sapka, az utolsó kilométeren még a kapucnit is felraktam😂🤣
2021. nov. 21. 13:18
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk neki, hogy épségben megúsztad. Azért így télen, este 10.után már sötét, kihalt minden. Soha nem tudhatod, merre kószál valami agybajos hülye. Jobb vigyázni, mert már nem olyan világ van mint régen.
2021. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!