Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes szóvá tenni a felső...

Érdemes szóvá tenni a felső szomszédnak, hogy mindig felébred rá a kisbabánk, akit kint szoktam altatni, amikor ő napközben kimegy rágyújtani az erkélyre, mert közben hangosan telefonál/beszélget? Belső udvarra néz a teraszunk, egyébként csend van.

Figyelt kérdés
Sokkal jobban alszik kint a gyerek, ezért nem szívesen hoznám be mindig, ha ő kimegy. A lakásban is hangosak, azt már szóvá tettük, vissza is vettek kicsit, bár nem csak az ő hibájuk, rossz a szigetelés. Nem akarok folyton reklamálni, szeretnék jó szomszédi viszonyt, nem tudom van-e jogom emiatt szólni neki. Sajnos mindig otthon van.

2022. febr. 8. 11:56
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem panel, 2 emeletes társasház. Szerencsére jó nagy az erkély, én mindig az ajtó közelében hagyom, kinézegetek rá, pont azért hogy ilyen baj ne érhesse. Akkor nem viszem el, ha nem érek rá, ahogy írták mások is, ilyenkor tudom ellátni a háztartást. Sajnos nem mindig órákat alszik, így a séta nem feltétlen fér bele, mire minden mással végzek.
2022. febr. 8. 17:48
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

"A felmosás nem nagy idő, a mosást odatenni sem, amíg megy a mosógép, addig el lehet menni a gyerekkel sétálni, olvasni a szabadban is lehet, sőt, van egy másféle hangulata, mint otthon."


Ez csak három példa volt, ember. Millió más dolog lehet, amit alvásidőben tudsz csak elintézni, persze, ha most írnék még párat, megint leírnád egyenként, hogy hülyeség.

2022. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
6%
A gyerek apja mennyit segít be?
2022. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez aztán mégis mi köze a gyerek apjának? Menjen fel verje le a szomszéd telefonját a füléről?
2022. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

"Csak szültél, semmit nem tettél le az asztalra, csihadjál."


Mér, ha olimpiai bajnok lenne, akkor szólhatna? 😂😂😂

2022. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mondjuk ilyennel állnál elém szerintem jót nevetnék. :D
2022. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!