Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy adjam a szobatársam...

Hogy adjam a szobatársam tudtára, hogy ne mutogassa állandóan a f*szát?

Figyelt kérdés

A gyereknek valami mutáns nagy lőcse van, ő azt mondja 25cm, amit el is hiszek neki, sajnos láttam már nem egyszer. Viszont rohadt idegesítő, én értem hogy büszke rá meg minden, de egy nap direkt vagy 6x átveszi az alsógatyáját, vagy fürdés után kijön mesztelen és ott császkál egy szál semmibe és lóbálja a f*szát. És ezeket diszkréten is meglehetne oldani, de ő mindig úgy csinálja, hogy szem előtt legyen, tehát amikor beszélgetek vele, akkor váltja át a gatyáját vagy megy fürödni... Társaságban is mindig igyekszik alsógatyára vetkőzni, sokszor "véletlen leönti" magát, és az első a nadrág amit leszed magáról, mindenki lássa hogy neki mekkora a bolond eperfejű.


Amúgy nem b*zi, nem azért mutogatja, ismerem már régóta és barátnője van neki is meg nekem is.



2022. márc. 9. 12:02
1 2 3
 11/25 NTBS ***** válasza:
100%
Négyszemközt ülj le vele és mond el, hogy zavar.
2022. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
12: Figyelj. Van szád, megmondod neki... Ilyen egyszerű.
2022. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
12: Figyelj. Itt egyedül te sértegeted a kommentelőket. Azért, mert megírták a véleményüket. Ha annyira zavar, mondd meg neki, hogy ne csinálja, vagy költözz el onnan. Nem értem, mit kell ezen annyit drámázni, komolyan....
2022. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Itt nem aztal van a gond,hogy a kérdező látja,mert neki semleges. Hanem azzal,hogy társaságban is mutogatja,ráadásul ez tetszik is a csajoknak.

Kérdező! Nyugodj meg,mert az ilyenek hosszútávra nem kellenek a normális nőknek.

2022. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Kollégiumba megszokott dolog, hogy látják egymást a szobatársak átöltözésnél meg fürdésnél

Mi se csinálunk gondot a meztelen alvásból meg a reggeli öltözésből senki nem takargatja magát de amit írsz hogy keresi az alkalmat hogy megmutathassa kicsit túlzásba viszi szobatársad valóban

2022. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet latja, hogy teged ez zavarba hoz, vagy azt hiszi irigykedsz es neki ez tetszik, direkt huzza az agyad, esetleg csak szimplan ennyire idiota. Amugy en megertem miert zavaro ez szamodra, en mar tuti megorultem volna egy ilyentol. Most oszinten en sem tudnam ezt normalisan eloadni, mert ha megsertodik, meg ki tudja meddig kell elviselnem es lehet meg direktbe ra is kapcsol majd. Ha van masik szobatarsatok is, akkor egyutt megbeszelhetnetek vele, hogy nem baj, ha pucerkodik kicsit, de ne tolja mar mindig eletek. Ha normalis, meg fogja erteni. A tarsasagotokban is ha zavar valakit, fogalmazzatok meg valahogy, bar ha csak szimplan ennyire bekepzelt a srac, akkor valoszinuleg majd azt hiszi csak irigysegbol keritek meg a takargatasra, onnantol meg mar mindegy, mert azert sem fogja abbahagyni.
2022. márc. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

akkor bármelyik tanáécsoit is nézzük, mindig ott kötünk ki h legjobb, ha simán nem veszel róla tudomást.

aztán ennyi ...

2022. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem érdekelne, hogy mutogatja.

Én inkább azt mondanám neki, hogy ne is vegyél föl alsót. És én is le venném az enyémet, és meztelenül lennék vele együtt.

2022. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet közös meztelenségre, nudizásra akar invitálni téged, esetleg többet akar tőled.

Vagy arra számít, hogy te is lekapod a ruháidat és összeméritek egymásét, hogy kié a nagyobb. 😃😄

Ha azonos neműek vagytok és szándékosan pucérkodik és rendszeresen lóbálja előtted, vagy mondjuk lehajol, akkor ez bizony "felhívás keringőre".

Hogy hogy reagálsz erre, az csak tőled függ. Légy határozott és tedd szóvá, ha nem tetszik, állítsd le őt. Ha nagyon nem bírod, a költözés is opció.

Az is lehet, hogy semmi szexuális tartalom nincs benne, csak szándékosan szívatni akar és húzza az agyad, mert látja, hogy ez idegesít téged.

2022. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
sztem ne vegyél róla tudomást és abbahagyja
2022. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!