Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy adjam a szobatársam...

Hogy adjam a szobatársam tudtára, hogy ne mutogassa állandóan a f*szát?

Figyelt kérdés

A gyereknek valami mutáns nagy lőcse van, ő azt mondja 25cm, amit el is hiszek neki, sajnos láttam már nem egyszer. Viszont rohadt idegesítő, én értem hogy büszke rá meg minden, de egy nap direkt vagy 6x átveszi az alsógatyáját, vagy fürdés után kijön mesztelen és ott császkál egy szál semmibe és lóbálja a f*szát. És ezeket diszkréten is meglehetne oldani, de ő mindig úgy csinálja, hogy szem előtt legyen, tehát amikor beszélgetek vele, akkor váltja át a gatyáját vagy megy fürödni... Társaságban is mindig igyekszik alsógatyára vetkőzni, sokszor "véletlen leönti" magát, és az első a nadrág amit leszed magáról, mindenki lássa hogy neki mekkora a bolond eperfejű.


Amúgy nem b*zi, nem azért mutogatja, ismerem már régóta és barátnője van neki is meg nekem is.



2022. márc. 9. 12:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Röhögd ki, hogy milyen kicsi :d
2022. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el mindenkinek, hogy nemcsak lányoknak mutogatja, hanem veled is kikezd, neked is mutogatja a pcsét.
2022. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%
Közöld vele, hogy te nem vagy bzi, és ha nem hagy fel a mutogatással, felnyomd, hogy exhibicionista, és akkor kidobják a koleszből a viselkedése miatt.
2022. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
egy szobában vagytok még?
2022. nov. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én szobatársam lenne:-)
2023. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!