Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bolond szomszéddal hogy lehet...

Bolond szomszéddal hogy lehet elbánni?

Figyelt kérdés

A szomszédom hónapok óta zaklat, eddig idegesítő volt, de kibírható, gondoltam, ha nem reagálok megunja. Valószínűleg megharagudott valamiért, másokkal is csinálta már, de náluk bevált az ignorálás, ahol kárt tett konkrétan feljelentették. Tudok róla, hogy pszichiátriai kezelt gyerek kora óta, de a pontos diagnózist nem.

Felnőtt, a családja kiszállt a játékból, egy ex hajléktalant vett maga mellé, akit kértem, hogy állítsa le, nem tette, az ő mentális állapotát nem tudom felmérni, lehet elhiszi, hogy én szórakozom vele. Legutóbb rendőrt hívott, hogy megfenyegettem, ezzel elgurult a pöttyös.

Van valakinek épkézláb ötlete? A rendőr azt mondta jelentsem fel én is, ő nem akar igazságot tenni, egy állítás, egy tagadás, jó megteszem, de ettől nem oldódik meg semmi.

Van valakinek ötlete emberi megoldásra? Hívjam fel a pszichiáterét, rokonait, akiket is zsigerből gyűlöl?



#ötlet #Épp ésszel #Nem akarok további bajt
2022. okt. 25. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz kérdés, de pszichiáter segítségét kérni talán a legjobb döntés.
2022. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A doki bevonása tűnik az egyetlen olyan megoldásnak, ami még működhet is. Az efféle betegségben szenvedőknek általában gyámjuk is van azzal is futhatsz pár kört. Ha jól tudom, a kinti- vagyis az intézeten kívüli- tartózkodásuknak feltétele a közösségbe való beilleszkedés, s hogy nem jelenthetnek veszélyt másokra vagy önmagukra. Na mármost a gyám vagy orvos az egyedüli aki a kérdéses helyzetet megfelelően kezelheti. De maradj a dokinál... az a biztos.
2022. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Mennyit ér neked a probléma megoldása? 😉
2022. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
70%
Jó pár megoldást tudok amit itt nem írnék le de ez igazából van akinek jön van akinek nem hogy hogyan tedd pokollá valaki életet (ez nekem genetikai adottság)😂😂
2022. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!