Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akarja leszedetni a...

Miért akarja leszedetni a szomszéd a karácsonyi díszkivilágításomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok Szolt nekem ma reggel ha idén is fel merem tenni tönkreteszi,letépi,a házamról. tavaly is elvileg zavarta hogy bevilágít a szobájába. megjegyzem a másik oldalt van a szobája és leengedett redőnynél alszik de akkor miért zavarja? nem villog csak világít és csak nagyon minimálisan látszódhat az udvarán. mindenkit fenyeget, üvölt hogy kapcsoljam le. erre ma kapcsolnám be nem megy az égősor fele (pont a szomszéd oldali fele) felmentem megnézni el volt vágva a kábele. Hogy lehet ennyire szemét? és ilyenkor hová fordulhatok?

2022. nov. 25. 23:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
13%

A 8-ast ki pontozta le?

Pontosan így kellene kezdeni. Így kellene ezen a moslék magyar közegen javítani. De itt sajnos az van, hogy ha megdobnak kővel, akkor te atombombát dobsz vissza. Vagy ha valakinek rossz napja, élete van, akkor az a válasz, hogy jaj már, az én életem is szar, másnak sem jobb. Ez a gyűlölet, ami árad, megbontránkoztat.

Kérdezd meg tőle, hogy tudsz-e valamiben segíteni. Mire van szüksége. Láss a dolgok mögé. Mert a kapcsold le a karácsonyi lámpát, az nem egy szükséglet, abban saját maga nincs benne, csak mást akar kontrollálni. Annyira egyszerű pedig a pszichológia, mégsincs fogalma róla 9 millió embernek.

Én segítek az ilyen helyzeteket megoldani szivesen, de egyszerűen nincs rá ember, mert nem értik.

2022. nov. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

11 ha átlépik a határaidat, megrongálják a magantulajdonodat, te megjutalmazod a tettest? Ez csak a mesékben végződik jól.

A valósag az, hogy a pszichopata úgy értelmezi, hogy jót csinált, mert megjutalmazták, és legközelebb még messzebb megy.

2022. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, nekem nem gond, ha te így látod.
2022. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Pont nem érdekelne, és még fel is jelenteném, hogyha megrongálja a házamat.
2022. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Jópofizni meg tudjátok ki... hát a nagy francokat.


Az ilyennel hiába jópofizol, azt hiszi, hogy innentől mindent szabad, mert a rongálásnak egy sütimeghívás a vége - az ő agyában ez így zajlik.

2022. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
én nekem nem is az a bajom csak az hogy kikapcsoltatja mikor nem is tudná zavarni az égősor. kértem tőle fotózza le az ablakot ahogy bevilágít, azt mondta hagyjam békén és továbbra is tönkre fogja tenni ha bekapcsolom.
2022. nov. 26. 15:16
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

Karácsony nem a szeretet ünnepe?


🤣🤣🤣

2022. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szomszédet a lapáttal veregetném hátba.
2022. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
és a legjobb mikor bedugtam még szikrázott is mert hozzáért az ereszcsatornához az elvágott vezeték. nem értem mi van ha tüzet okozott volna? és ha leég a házam?
2022. nov. 26. 23:28
 20/22 anonim ***** válasza:
13%
Attól még vihetsz át sütit, ahogy azt már korábban is javasolták.
2022. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!