Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akarja leszedetni a...

Miért akarja leszedetni a szomszéd a karácsonyi díszkivilágításomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok Szolt nekem ma reggel ha idén is fel merem tenni tönkreteszi,letépi,a házamról. tavaly is elvileg zavarta hogy bevilágít a szobájába. megjegyzem a másik oldalt van a szobája és leengedett redőnynél alszik de akkor miért zavarja? nem villog csak világít és csak nagyon minimálisan látszódhat az udvarán. mindenkit fenyeget, üvölt hogy kapcsoljam le. erre ma kapcsolnám be nem megy az égősor fele (pont a szomszéd oldali fele) felmentem megnézni el volt vágva a kábele. Hogy lehet ennyire szemét? és ilyenkor hová fordulhatok?

2022. nov. 25. 23:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen persze meg még ő kérjen bocsánatot a rongálótól.
2022. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
84%
21: Csak irónia volt. Én írtam korábban hogy lapáttal mennék át hozzá barátozni...
2022. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!