Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen volt a legrosszabb...

Milyen volt a legrosszabb szomszédod?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen marhaságokat, vagy egyéb zavaró tényezőket csinált a szomszédja? Mikkel keserítette meg az életét? Mi lett a megoldás?

2022. dec. 9. 10:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Mostaniak. Olyan közös nyitott folyosó van amire az én konyhaablakom nyílik. A parasztok meg oda járnak/jártak ki dohányozni. Igazi láncdohányosok, többen is laknak mert albérlőjük is van.


És hiába pofáztam nekik, hogy ember, hát itt dohányzol konkrétan a nyitott ablakom előtt, bejön a füst. Annyi volt a válasz, hogy "máshol nem tud" meg "lakásban mégse lehet".


Aztán egyszer felcsesztem nagyon az agyam elővettem a bennem rejlő prolit, kimentem üvöltve úgy, hogy az egész környék zengett és elküldtem őket bánatos fenébe. Azóta nem nagyon látom őket kint.

2022. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Másik az alattam lakók. Ótvar rohadt büdös jön fel tőlük, a csövek mellett, de sokszor még a nyitott ablakon is. Cigiszaggal összekeveredett büdös szag. Ettől meg tudok őrülni, konkrétan büdösebb lesz szellőztetés után mint előtte volt.
2022. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Még panelben laktunk és volt alattunk egy szomszéd aki minden apró zaj miatt feljött és kikérte magának, hogy mi mit képzelünk, hogy vasárnap délelőtt főzni merünk vagy karácsonykor zenét merünk hallgatni.
2022. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve volt egy anya meg lánya a szomszédban. A nő folyamatosan k*rvaanyázta(!) a lányát, utóbbi meg jobb esetben csak visszapofáztott. Rosszabb esetben tört, zúzott, vagy csak visított. Volt olyan is, hogy a mentők vitték be a pszichiátriára.
2022. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

#3: ismerős. Belereng a beton abban, hogy a 60 kilónkkal közlekedünk a lakásban. A gyerek elkezdett mászni, azzal fenyegetőzött, hogy elköltözik, meg nem bírja. Kérdeztem, hogy most töjem el a lábát?

A vicces, hogy ő volt az, aki minden kis zajra még éjjel is verte a csövet, kb. a fél házat felverve...

2022. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lakott egy bolond nő, aki mindig ordítozott az anyjával. Mikor ideköltöztünk, nem tudtuk, ki az, csak az állandó kiabálást hallottuk. Egyszer tele lett a tököm, és kiordítottam az ablakon, hogy fogd már be a pofádat. Persze kiakadt, nekiállt az ablakban mocskolni meg káromkodni. Elővettem a telefonom és közöltem, hogy videóra veszem és megy a Youtube-ra. Erre befogta és utána már nem hallottuk többet az ordibálást. Azóta az anyja meghalt, ő meg a diliházba került.
2022. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
Egy albérletben a fölöttünk lakó fazon állandóan verte a családját. Naponta lehetett hallani a halálsikolyokat, de csak a mi lakásunkból. Senki sem hitte el, mert hogy ez egy milyen rendes ember. Aha... Aztán a lakótársamnak elege lett és írt neki egy levelet, hogy jó lenne, ha elválna vagy kinyírná az asszonyt, mint ahogy azt nap mint nap üvöltözi, csak legyen már végre csend, mert elegünk van ebből. Utána valószínűleg halkan verte őket, mert csend lett. Akkor jöhetett rá a figura, hogy nem mindenki előtt sikerült megjátszania a szentet.
2022. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Havernak volt egy ilyen tipikus, besavanyodott f.szkalap szomszédja, akinek az a fixa ideája, hogy neki 0-24-ben joga van a totális csendhez, és minden eszközhöz is, ha valaki ezt megsérti. A srác mesélte, hogy a szomszéd egyszer a síró kisbabára is kihívta a rendőrt, mert szerinte ez már nem normális. Néhány "kedvenc" sztorim:


Szilveszteri buli előtt a srácnál volt alapozó iszogatás. Nem voltam ott, elmondása szerint semmi extra, nevetgélés, halk zene, cigizés az erkélyen, mindezt dec 31. este hétkor. Mire hazament hajnalban, pillanatragasztót nyomtak a zárba.


Kint sörözgettünk az erkélyén, suttogva beszélgetve. Egyszer csak brutáis csattogásra lettem figyelmes, mire a haverom felpattant, hogy "na most meg vagy rohadjál meg!" kihajolt az erkélyen, és berántott egy partfist. A negyediken. Mert, hogy a fickónak az volt a mániája, hogy ezzel veri a szomszédok erkélyét, amikor nem tetszik valami. Haver még le is üvöltött neki, hogy "köszi, ezt megtartom, legalább lesz mivel felsepernem".


Legénybúcsúmon is náluk kötöttünk ki, már előre beszéltük, hogy valószínűleg lesz balhé. Egyszer haver, hibátlan rutinnal berohant lenyomta a villanyt, és ránk kiáltott, hogy hasalj. 5mp múlva ott álltak a rendőrök, és zseblámpázták az erkélyt. Elmentek, haver felállt, "na a k.rva anyád, akkor játszunk". Onnantól elengedtük magunkat, és bömbölő zenés házibulit tartottunk. A rendőrök még kétszer jöttek, és az igazán érdekes az volt, hogy kb ők kértek elnézést, mert már ismerték a fickót.

2022. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Metionin ***** válasza:
90%
Az előző albinkban a felső szomszéd. Volt egy 2-3 éves gyerek, aki nonstop hisztizett és egy ősproli apuka, aki állandóan üvöltött a gyerekkel és a feleségével, hogy kussoltassa el a gyereket. Az asszony elnyújtott hangon vinnyogva replikázott. Aztán csináltak még egy gyereket, aki egész nap és egész éjjel ordított, a nagyobbik emiatt nem tudott aludni és még jobban, még hangosabban hisztizett, az apa továbbra is üvöltött és olykor oda is csapott a nagyobb gyereknek meg a nőnek is. Volt, hogy a rendőrségnek is szóltam, amikor tisztán hallottam, hogy a nagyobb gyereket üti amiért felébresztette a kicsit. Végül nem bírtuk tovább és elköltöztünk.
2022. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik haveromnak volt olyan szomszédsága, hogy ha nem látom, nem hiszem el. Bírósági tárgyalásra kellett mennie, mert feljelentették, és halál komolyan le volt írva a kihallgatási papíron, hogy "este tíz után gurul a széke a padlón" (mármint első sorban a lakótársai miatt lettek beidézve, de ez tényleg a panaszok között volt).


A feljelentés nyilván viccbe fulladt, bosszúból pár napra rá úgy ültették a virágokat, hogy a kukát körbe kelljen kihúzniuk, különben letapossák a virágokat, meg hasonló kis bosszúkat kezdtek állni.

2022. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!