Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen volt a legrosszabb...

Milyen volt a legrosszabb szomszédod?

Figyelt kérdés
Kinek, milyen marhaságokat, vagy egyéb zavaró tényezőket csinált a szomszédja? Mikkel keserítette meg az életét? Mi lett a megoldás?

2022. dec. 9. 10:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
amit így hirtelen fel tudok idézni, az még gyerekkoromban volt, egy viszonylag csendes területen laktunk, néhanapján kedvünk támadt az udvaron szalonnát sütni, vagy valami hasonlók, és kivittük a hangszórót, hogy szóljon a zene, de normál hangerőn, nem úgy, hogy két utcával arrébb is halljuk, kedves szemben lévő szomszédunk válasza erre mindig az volt, hogy kiállt az autóval a garázsból, és jó hangosan elkezdte hallgatni a mulatóst 😆
2022. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem lépcsőházában lakik egy fiatal házaspár. Eleinte normálisak voltak, nem volt semmi gond. Aztán amikor megszületett a gyerekük, az anyuka teljesen megzakkant. Elvárta, hogy minden lakó a lépcsőházban az ő kölykéhez igazítsa a teendőit. Minden minimális zajra dörömbölt valakinél, hogy a gyerek nem tud aludni, meg az hangos, meg miért most stb. (Apuka kamionos, tehát alig van otthon). Lakógyűlésen aztán az egész lépcsőház kiabálva kiosztotta a hülye anyukát, hogy most aztán állítsa végre le magát, senkit sem érdekel, hogy kinyomott egy kölköt magából, ha ennyire nem felel meg semmi és ennyire zavarja a taknya nyugalmát minden, akkor takarodjon tanyára és ne az ott lakók életét keserítse meg, mert nem állnak jót magukért.

Azóta anyuka fülét-farkát behúzva közlekedik a lépcsőházban, érdekes módon már nem zavarja őket semmi.

2022. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon régen volt talán 1998 -2000 között. Volt egy kisgyerekes szomszéd. Mármint kisbabával. Haverral suli után zenét hallgattunk egy 50w os HiFivel. Minden egyes alkalommal 15 perc után jött csöngetni hogy nem tud aludni a baba. Azért mert nekik született egy gyerekük - szerinte a szomszédoknak semmi szórakozása ne legyen. 1 hónapban 1 x se lehetett zenét hallgatni vagy hazi mozival filmet nézni.
2022. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves alkoholista szomszéd állandóan pasikkal videochatelt, természetesen nyitott ablaknál, így minden fejleményt "élvezhetünk". Egyszer kint hallgattunk ketten zenét az udvaron és beszélgettünk, mire kiszólt a vén k.rva, hogy halkabban, meg zavarja a zene. Pedig beszélgetéshez sosem hallgattuk hangosan. Utána haver felnyomta hangosra (régi ótvar telefon, mai legkisebb hangereje lehetett a max) a nő meg verte a kaput és anyázott. Az egész ott kezdődött, hogy szabálytalan nagy ablakokat tettek a felénk lévő falra. Így be is láttak hozzánk, mi is a fürdőbe. Nagyon gáz volt.
2022. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

Lefialt a felső szomszéd kb 1,5 éve, azóta pokol az élet az elmúlt 1 évben, elvették a pihenésemet, azóta rohangál is már a kölök, és zeng a panelban felettem a plafon, dobálj a játékokat, visít , a szülők meg adják alá a lovat.


Megkértem őket, hogy halkabban és elzavartak, hogy ez gyerek, ez van költözzek én ha nem tetszik. Mindezt úgy, hogy ez a lakás az enyém ők meg albérlők.

2022. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Cigu csapat. A gyerekük a gázvezetéken csimpaszkodott mindig. Sokszor rajta kaptam hogy mászott volna át hozzánk. A biciklimet is a házban tároltam, semmit sem hagytam a kertben hogy ezek a férgek ne lopják el. Ha dolgozni voltam tuti át jöttek.
2022. dec. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám alsó szomszédja. A nyanya már mindenkit feljelentett a házban, ez a passziója. Tesóm 3 napja lakott a lakásban, ami még berendezve se volt, matracon aludt, mikor kopogtattak a rendőrök. Zajongásra, hangos zene hallgatásra érekezett panasz, kijöttek. Bátyám meg halál nyugodtan (hallott már a nyanyáról) beinvitálta a rendőröket, hogy nézzenek csak körül nyugodtan; se hangfal, se tévé, de még rádió sincs. A rendőrök röhögve elnézést kértek és mentek.
2022. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Elöször költözött a lépcsőhàzunkba cigi család. Szerencsére csak albérletbe, de a pokol költözött be velük.

Földszinten laktak, én a negyediken, de felhallattszott az állandó ricsaj. Zene, ajtócsapkodàs, dajdajozàs, hangzavar. Nappal a fiatal anyuka pasikat fogadott ( értsd, szexelt velük), aztán az aktuális faszijàval jött a cirkusz, verekedés. Ha épp nem a pasi verte a csajt, akkor a csaj verte a saját apját. Nem igazàn volt igényük privát szférára, hiszen a bejárati ajtó többnyire szélesre volt tárva, szabad betekintést engedve a családi idillbe. Ha valamelyik családtag vagy vendég mégis ki lett zárva, akkor kényelmesen kifeküdt a háztömb előtti padra és miközben a potrohàt süttette a napon, elmormolt egy egy " jó kívánságot" ha valaki arra jött. Éjszaka a ház előtti focipàlyánàl énekeltek, óbégattak, hogy éjjel se unatkozzunk. Napszaktól függetlenül szerettek a szabadban, a ház körül pisilni.

Végül egyszer kishíjàn agyonverték egymást, a kisgyerek meg àtmenekült a szomszédba. Akkor kihívták rájuk a rendőrséget, tek- et.

Aztán szerencsére kidobta őket a főbérlő.


Ugyanebben a lakásban lakott még ezek elött jóval egy nem roma, de bolond nő. Szó szerint elmebeteg volt. Néha kiállt a bejàrat elé a padokhoz, és elbeszélgetett saját magával, komplett párbeszédeket folytatott. Egyszer aztán a lakásában összeveszett magával és szétverte a berendezést meg idegösszeomlàst kapott. Végül kijött a mentő, rendőr, tűzoltó, rátőrték az ajtót és elvitték.

2022. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
100%

Nálunk is volt egy unatkozó nyugdíjas. A banya mániája volt, hogy egész nap a lépcsőházban üldögélt meg fel-alá sétált, hogy ki zajong, kitől jön zavaró hang. Rendszeresen kopogott be másokhoz, kiabálva meg rendőrrel fenyegetve csendháborításért. Amikor ideköltöztem, szóltak már előre, és mondták, hogy sz@rjam le magasról, mindenki így tesz.

Aztán bekopogott hozzám is :D Elkezdte a mondókáját, hogy mit képzelek, hogy bútort tologatok (meg se mozdítottam egy széket se), meg őt zavarja és stb. Mosolyogva mondtam neki, hogy nem kell így bemutatkoznia, mondták már az itt lakók, hogy maga az a kiállhatatlan szatyor, akit az egész lépcsőház utál és mindenkit zaklat és mindenki már egy kanál vízben folytaná meg. Majd betettem az ajtót az orra előtt. Hozzám többet nem jött, később meg a rokonai nyugdíjas otthonba tették.

2022. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig kifogjuk a - más-más szempontból - rossz szomszédokat, legyen az panel vagy kertes ház. Panelban felettünk egy, a gyerekeiket nevelni képtelen házaspár lakott egy darabig, alattunk meg egy bunkó, aki mindenkinek mindenért szólt, de neki semmiért nem lehetett szólni. A mellettünk levő lakásban sokáig egy normális család lakott, de amint ki lett adva albérletbe, onnantól megszünt a nyugalom. Később a felettünk levő lakás is ki lett adva, azok az albérlők is rendesen megkeserítették az életünket. Halálos fenyegetést is kaptunk, mert szólni mertünk a hangoskodás miatt, amik rendszeresek voltak. Laktunk közös udvaros kertes házban is, de csak pár évig, mert az egyik lakásban élő házaspár az egész ház életét pokollá tette. A nő állandóan otthon volt és folyton azt leste, hogy kibe köthet bele. Minden apróságért balhézott állandóan. A férje egy agresszív idióta volt, egy korábbi lakót meg is vert állítólag. Egy másik ottlakóra is rászálltak, neki rengeteg kárt okoztak: megrongálták a kocsiját, a lakásában is kárt tettek, a kutyáját is megmérgezték stb. Volt, hogy majdnem kigyulladt miattuk a ház is! Mindezeket megúszták különösebb büntetés nélkül, pedig nem is egy rendőrségi eljárás folyt ellenük! Most kertes házban lakunk, mindkét szomszédunk egy 70-es éveiben járó özvegy férfi. Az egyik egész nap otthon unatkozik (gyakorlatilag soha nem megy sehova) és folyton azt lesi, hogy mások mit csinálnak, hogy legyen kibe belekötnie! Tulajdonképpen miatta kerítettük el a kertünket, mert ha kint voltunk, állandóan átjött és belepofázott mindenbe. De arra is vette a bátorságot, hogy úgy kezelje a kertünket, mintha az övé lenne! Amikor nem jó kedvemben talált meg, hazazavartam, persze akkor is még ő volt megsértődve! A másik szórakozása, hogy hazugságokat talál ki másokról és azt terjeszti. Mellesleg egy tipikus "kihaénnem" ember az egész családjával együtt! Valami különös okból azt hiszi, hogy ő meg a családja különb mindenkinél. A másik házban lakó meg iszonyatosan erőszakos! Súlyos beteg, szóval valahol sajnálom is, viszont a családja nem nagyon törődik vele és azt hiszi, hogy mi a nap 24 órájában az ő rendelkezésére tudunk állni mindenben. Nemrég fejeztünk be a házunkban egy nagyobb felújítást, a fél ház a feje tetején állt, de ő még akkor is elvárta, hogy vele foglalkozzunk! Szóval, mi mindig kifogjuk :)
2022. dec. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!