Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni egy baromi...

Mit lehet csinálni egy baromi hangos szomszéddal?

Figyelt kérdés
Heti 3-4 alkalommal vagy a palijával üvölt mint akinek teljesen elgurult a gyógyszere vagy áthívja a “barinőket” és vonyítva vinnyogva röhögcsélnek mint a retardált sakálok. Mindezt este 9-től változatosan hajnal 1-ig 2-ig vagy akár 3-ig. Beszélni nem lehet vele/velük mert hát többségben az erő (jól megtermett hölgy + a párja, meg az esetleges vendégek, én meg alig vagyok nagyobb egy törpe uszkárnál), átkiabálás hatástalan, rendőrség nem tudom mennyire foglalkozna vele. Annyit még hozzátennék, hogy igen, panel, sokan vagyunk, viseljük el egymást stb. de ez azért már nem túlzás? Minden nap 4-kor kelek meló miatt, 2 hónapja mióta itt lakok teljesen kialvatlan vagyok, úgy érzem magam mint a mosott s**r. Mit tudok tenni?
2023. jan. 28. 22:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Gyógyszertári ilyen kis narancssárga puha füldugóm volt, folyton kiestek. Most hagyták abba a műsort, ez ma nagyon durva volt. Még jó hogy két napom most szabad lesz, ezt kiheverni. Átmegyek haveromékhoz, a kedves szomszéd pedig ma Zámbó Jimmy válogatott slágereit élvezheti majd reggel 8-tól estig. Remélem nem aludni tervezett napközben.
2023. jan. 29. 05:09
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a puha habszivacs füldugó sz@rt se ér.


Amit tiszta szívből ajànlok azt a dmben es patikaban lehet kapni ohropax a neve. Sarga dobozos es egy szoke csaj van a dobozan.

1db od ujjal szetvalasztassz megmelegited a tenyeredbe es igy melegen jol bele lehet tenni a fulbe.

Nem esik ki.

Nekem ez valt be a rothadvanyos szomszedok ellen panelban. Legalabb ejszaka nem kellett oket hallgatnom,csak napkozben...

2023. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Az ablak betörése garázdaságnak számít, és ha rajtakapnak, akkor nagyon meg leszel cseszve. Lehet hatóságilag is.
2023. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Köszönöm megmondóember ;)
2023. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a rendőrséget hívnám, ahányszor csak szükséges. Általában első két alkalommal csak figyelmeztetnek, a harmadiktól szoktak bírságolni, és általában egyre kevésbé jófejek az elkövetőkkel szemben is, hogy miattuk kell oda járkáljanak. Amikor a barátjával üvöltözik, olyankor külön kiemelném a diszpécsernek hogy párkapcsolati erőszak, verekedés esete is valószínűleg fennforoghat.

A másik fontos dolog hogy a szomszédokkal is össze kell fogni, biztos van akiket még zavar ez, velük szövetkezni kell. Kérdező, írod hogy a szinteteken csak hárman laktok, de ne feledkezz meg arról se hogy ez társasház, így alul és felül is folyamatosan hallják őket, esetleg még oldalról is, ha nem a legszélső lakás. Biztos sokaknak elege van már a folyamatos éjszakai ordításukból. Tehát a rendőrnél se egyértelmű szerintem innét hogy te hívtad. Tapasztalataim szerint lefelé és felfelé még jobban is terjed a hang mint oldalra, mert a födém ami igazán gyenge pont szokott lenni a társasházban. Szóval szomszédokkal össze kell fogni, úgy jobban nyomás alá is tudjátok helyezni őket. Legyen szó retorziókról, vagy válaszzajongásról, amikor alszanak. Utóbbi nem lesz nehéz, mivel írtad is hogy főleg éjszaka csinálják a fesztivált, tehát nyilván nappal meg alszanak sokáig. Mellesleg az éjszakai zajongásra a rendőrök is sokkal jobban ugranak, ez is előnyötökre szolgál. Bár hozzátenném, a nappali és indokolatlan zajongásra is bármikor hívhatóak, kötelesek kimenni és tenni a dolgukat.

Ezen kívül nem ártana információkat sem szerezni hogy kik ezek, és főleg az elmebeteg rikácsoló nőről. Ha csak bérlők akkor könnyebb dolgotok van, legyen szó elűzésről, vagy csak a bérbeadó általi nyomás alá helyezésről. Olyan is van hogy alapból problémamentes embernek idegbeteg, viselkedésre képtelen párja lesz, nálunk is volt ilyen. Végül sikerült elérni ráhatással hogy fegyelmezze, bár nálunk nem a visongás volt a probléma, hanem a gátlástalan zeneüvöltetés.

Végezetül még annyit, hogy valószínű ennél a nőnél a szép szó amúgy se használna. Még ő lenne felháborodva, hogy neki szólni mertek, és onnét te lennél az ellensége, mocskolna a hátad mögött és aládtenne ahol csak tudna. Tapasztalatból mondom, az ilyen viselkedésre képtelen jellemhulladékok általában csak az erő nyelvéből értenek, és tényleg nem szabad sajnálni őket, a jó cél érdekében bármit meg lehet tenni. Durva lehet hogy egy egész ház szenved ettől a viselkedésre képtelen retardálttól, szóval ideje hogy végre érezze a tettei következményeit is.

Kitartást és sok sikert kívánok!

2023. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia! Látom már pár hónapos a kérdésed és remélem azóta megoldódott, de ha még sem és nem tudtál elköltözni sem, akkor mindenképp ajánlom a személyre szabott füldugót. Bármi más ehhez képest, olyan mintha egy gerendát próbálnál a füledbe tuszkolni. Életmentő egy találmány! Én is a hangos szomszédok, meg a környék sok ugató kutyája miatt vettem. Maximálisan kényelmes hisz a füledre szabják és nem esik ki. A Microsonic-nál csináltattam kb. 1 éve és 10 ezer volt. Lehet azóta max 1-2 ezerrel árat emeltek, de lehet egyáltalán. Mosható, tartós, tehát megéri, mert hosszú évekig bírja majd. Időpontot kell foglalni az oldalukon. Először mintát vesznek, nem fáj, kb. 5 perc az egész, és 1 hét míg elkészül. Kell 3-4 alkalom, míg igazán megszokod a ki/be vételt és rájössz neked, hogy a legkönnyebb, de utána már akár sötétben is simán menni fog. Én néha napközben is berakom, ha valami zavar munka közben. Ha maxra rakod az ébresztőórád, akkor azért az áthallatszik valamennyire, így reggel feltudsz ébredni rá. De azért az első pár alkalommal akkor teszteld, ha nem baj, ha véletlenül még sem.


Nézd meg, nekem nagyon bevált:


[link]

2023. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!