Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem tűnik úgy, vagy...

Csak nekem tűnik úgy, vagy Budapesten tényleg jelentősen romlott a közbiztonság az utóbbi 1 évben?

Figyelt kérdés

Sokkal több hajléktalant, erőszakos kéregetőt látok az utcákon, mint korábban. A tömegközlekedési járatokon is egyre több ordibáló, kötekedő, fenyegető kisugárzású emberbe futok bele. Mi lehet ennek az oka?

Az Örs vezér terén egy ideig rend volt, amíg tartott az állandó rendőri jelenlét, de most már megint kritikán aluliak az itteni állapotok.



2023. márc. 30. 23:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Én is egyetértek, 10 éve járok rendszeresen Budapesten, 5 éve lakom ott és tényleg egyre szarabb a helyzet. A 6., 7. kerület a 8. szintjére süllyedt, az 5. is a parlament környékét kivéve tele van söpredékkel, cigány, csöves, strici, drogdíler, taxis, kínai, arab, mind ugyanolyan patkány.


Budán is megjelentek már, Széll Kálmán tér totál elesett, de már a Gesztenyés-kertben is van egy agresszív csövesbanda, sőt, a Szendrő utcai Tesco előtt is mindig áll valami retek. Valaki meg írja, hogy mára Rózsadombon is vannak, borzasztó.


Aztán megy a csodálkozás, hogy miért jár mindenki egyre nagyobb terepjáróval mindenhova, az sem árt, ha ott is megvan a kamera, gázspray, vipera kombináció, mert manapság a közlekedésben is előfordulhat bármi.


Gusztustalan egy putrit csinált ide ez a mocskos fidesz meg a liberális, bűnpártoló baloldal közösen, mind a két oldal benne van vastagon, és ez csak egyre rosszabb lesz.


A szokásos gyakorikérdésekes milliárdos, mindenszépmindenjó burkolóinformatikusok válaszait meg le kell szarni, közük nincs a valósághoz.

2023. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat, Kelenföldet kihagytam, annak se tett jót, hogy a kőbányai, ferencvárosi söpredéket áthordja az 1-es villamos. Valaki meg írja, hogy milyen sokat fejlődött, lett aluljáró meg minden. Hát te k*rváranem itt élsz az biztos, mert ez mind csak táptalajt ad a patkányoknak. Pont hogy a régi Kelenföld volt sokkal élhetőbb, nem ez a szar betongettó.
2023. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam Kelenföldöt. A 13-ban élek. Kelenföldön kb 15 éve éltem egy darabig, meg oda jártam suliba a Bethlenbe 6 évig. Szerintem akkor sokkal putrisabb volt. Kb nem mertem a fenti, vonatvárós részen lenni, mert mindig jöttek tarhálni a csövesek.
2023. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Oké, akkor nem változott, szar volt, az is maradt, egyezzünk meg ebben. Jobb nem lett az biztos, a betonöntés önmagában nem fogja eltüntetni a selejtet sehonnan, ahhoz rendészeti, szociális munka kell.
2023. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!