Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valakinek már volt cigány...

Valakinek már volt cigány szomszèdja?

Figyelt kérdés

Nem olyan putrisokra gondolok hanem akik gazdagok csak senki sem tudja hogy miből.


Kíváncsi lennék hogy milyenek szomszèdkènt ha valakinek van ilyenről storyja akkor kíváncsian várom



2023. aug. 13. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom őket csak a szomszédaim ne legyenek... szomszéd utcában, városrészben se 🤣
2023. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 már mindenhol vannak.. Nagyon könnyen szaporodnak valahogy több gyerekük van
2023. aug. 16. 10:14
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Egyre több a normális is köztük, én ebben bízom azért. Meg majd a filippínókban 😆
2023. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
Igazi putrisak. Orditanak. Veszekednek. Zenélnek. Hallgatják a fortelem cigány zenét. Menekülj!
2023. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 én szeretem a cigány zenét
2023. aug. 23. 13:30
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahol laktam egy ideig, a házban vett egy lakást egy cigány homoszexuális férfi. Belső udvarra nézett a lakása. Sosem takarított, hanem a lepukkant kulturalatlan rokonait hívta át takarítani.Ezek, miután végeztek a gangon döglöttek, a földön ültek, meg oda teregettek. Ha hazajött a fickó, akkor fanyalgott, hogy csak ezt vagy azt főztek neki..?!

Sokszor fehér öltönyös fickók jártak hozzá...ezt nem értettem, lehet szexért penzeltek vagy nem tudom..? Azt sem tudom mit dolgozott. Amúgy ideig-oraig tudott normálisan is viselkedni, de ha mérges lett, előjött belőle a cigány stílus.

Ha szerelmi bánata volt, az egész haz Whitney Houstont hallgatott... Ha szóltak neki, hogy halkabban, mert zeng a ház, akkor a magyarokat szidta, meg, hogy itt kemenykednek vele (nem írom le a szavakat, amiket használt).

2023. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fehér öltönyös=úgy értettem, hogy nem cigány öltönyös fickók jártak hozzá. Megdöbbentő különbség volt a cigány meg közöttük minden téren. Talán jogász meg ilyesmik lehettek, de gondolom ez a b.zi dolog összehozta őket...
2023. okt. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Fölső szomszédaink egy cigány kiccsalád. Te, ezek nem emberek, állatok... Vagyis nem, még az állatok is különbek.
dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
18. Válaszoló: A legjobb lenne ha visszahúznának Indiába az ilyenek, ott legalább élhetnének putrisabb környezetbe amibe szeretnek lenni (kivétel a normálisak)és nem keserítenék meg a magyarok életét.
dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
Rock metál zenét hallgatnak egyfolytában .. ezek már nem azok a cigányok ..
febr. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!