Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha a lakótársam...

Barnahajulany kérdése:

Mit tegyek, ha a lakótársam mindenért engem hibáztat?

Figyelt kérdés
Ha használok valamit a konyhában -amiről nem beszéltük meg, hogy csak az egyikőnk teheti- akkor durván veszekszik és sérteget. Télen megfagyok, mert akkor is piszkál, mikor bekapcsolom a fűtést. A szemetet sose viszi le, nem takarít stb. Vele nincs kompromisszum, úgy érzem. 2 éve lakom vele, és még mindig egy évet ki kell birnunk.

nov. 11. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá lehetőség hogy el költözz akkor totálisan el szeparálódnék tőle. Saját cuccok a konyhában és a lakás más területein, abszolút semmivel se közösködnék, még egy tányéron sem. Legyen egy házi rend ki mit és mikor csinál. Ha ez nem jön be, saját kukát magadnak az övé meg rohadjon rá
nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Illetve az tényleg akkora probléma, ha 24 fokra feltekertem egyetlen egy alkalommal a fűtést mert annyira fáztam már? 20-on volt előtte
nov. 11. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyugiban van, üljetek le és írjátok össze a feladatokat, amit osszatok be egymás közt, hogy ki-mit-mikor csinál meg. Beszéljétek meg, hogy kinek mi a rigolyája, erre kölcsönösen figyeljetek.

Talán így menni fog.

nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha 20 fokban fázol, akkor 21-22-re kell tekerni, nem 24-re, az tényleg rengeteg, és rengeteget is fogyaszt!
nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a 20fok normális nálunk 20fokon van a klima/fűtés és jó idő van, felveszek egy pulcsit és annyi.
nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha alapból 22 fokon menne a fűtés nem fáznál és neki sem lenne melege. Amúgy párom folyton le húzza a fűtést (én alapból fagyós vagyok) így már alapból vastag pulcsi, nadrág + szobapapucs és ha fázok akkor egy meleg tea takaró kombó csodákra képes
nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell kibírni?
nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ez olyan, hogyha anyagilag nem áll úgy, akkor nagyon idegesíteni fogja, hogy feltekerted a fűtést.


Én is szeparálódnék tőle, amennyire lehet, de teljesen átérzem, hogy milyen szívás, mert én is 24+ fokban vagyok komfortosan.

nov. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy elmebeteggel laksz együtt, aki jobb helyeken kezelésre szorulna. Volt ilyen kolléganőm, borzalmas volt. Nem tudsz vele leülni megbeszélni, mert nem normális. Nem értem, miért kell vele maradni? Költözz el.
nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért cseszeget, mert hagyod neki. Nem állsz ki magadért. Te is ott élsz, gondolom 50-50be megy minden.
nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!