Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha a lakótársam...

Barnahajulany kérdése:

Mit tegyek, ha a lakótársam mindenért engem hibáztat?

Figyelt kérdés
Ha használok valamit a konyhában -amiről nem beszéltük meg, hogy csak az egyikőnk teheti- akkor durván veszekszik és sérteget. Télen megfagyok, mert akkor is piszkál, mikor bekapcsolom a fűtést. A szemetet sose viszi le, nem takarít stb. Vele nincs kompromisszum, úgy érzem. 2 éve lakom vele, és még mindig egy évet ki kell birnunk.

2023. nov. 11. 20:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
A 20 fok éjszakára egészséges, meg amikor nem vagytok otthon. Délutánra, hétvégére meg egyezzetek meg 22 fokban. Én is fagyos vagyok, de a 22 fok jól megszokható. 20 fokban, akármennyire felöltözöm, előbb utóbb fáznak az ujjaim meg a lábam. De éjszaka teljesen oké. A többit beszéld meg egyszer a lakótársaddal, ha már egy évet ki kell bírni.
2023. nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

A helyedben inkább azon lennék, hogy minél hamarabb új szobát/lakótársat találjak.

Az ilyen kötekedő, idegbeteg emberekkel semmit sem lehet megbeszélni higgadtan, annak is csak veszekedés lenne a vége.

2023. nov. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Esetleg megkéred a bérbeadótokat, hogy bontson vele szerződést a kifogásolható viselkedése miatt, te pedig keresel helyette új lakótársat.
2023. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!