Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha falun és a...

Mit csináljak, ha falun és a tágabb környéken semmi munkalehetőség nincsen?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetem után, anyámék vállalkozásában dolgozok be (mezőgazdaság), de több okból nem akarok itt élni falun. Jelenleg így rendes fizetésem sincsen, a járulékokat fizetik utána és ennyi. Ha szólok, hogy elköltöznék, vagy külfödre mennék, ordibálnak velem. Pedig másnak ez magától értetendő és nem enyhültek meg ennyi idő után sem. A többi anyáméktól független tényezőt nem is említem. De ők is éreztetik kb., hogy a nyakukon élősködöm. Eredetileg úgy gondoltam iskola után felköltözöm Pestre, vagy szívesen megpróbáltam volna külföldön egy rövidebb ideig. Ez így sokáig nem jó.
2023. nov. 12. 15:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Online munka vállalása, a közelebbi városban keresni lehetőséget, nagyobb cégekhez benyújtani a jelentkezéseket, vállalkozáást nyitni, olyan szakmát tanulni még pluszban, amire van kereslet.
2023. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

keresel egy rendes munka közvetitőt aki szálással együtt munkát ad, megvárod h kiszervezzen kimész és kész ott vagy dolgozol egy kicsit míg lesz pénzed. közben kersel magadnak albit barátokat stb aztán ha nem tetszik a melo v keveset fizetsz keresel másikat és váltasz

kinai éttermeket kerüld el, esetek 90%ban kibaszás és átverés lesz a végük

2023. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!