Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni zajos...

Mit lehet csinálni zajos szomszédokkal ha Már nem bírom hallgatni?

Figyelt kérdés
Van fölöttem egy család. Egy kb 4 éves gyerekkel. A gyerek mindig ordít, hisztizik, nyuszit, az a tipikus elkényeztetett rossz kölyök hangja van. Minden reggel 6- 7 között hallgatom amikor elmennek oviba a gyerekkel. Mindig féltelek rájuk olyan hangosak. Aztán amikor a lépcsőházban mennek le akkor az egész tömház hallja ahogy a gyerek beszélget hangosan. Az anyuka is ordibál a gyerekkel. Unom minden reggel hallgatni őket, és délután is ugyan át van egészen este későig. Rendőrséggel persze nem szeretnék foglalkozni, mivel tudom milyenek a gyerekek. De nagyon zavaró tud lenni amikor talulok, hogy fölöttem egy bömbölő gyermek van. Nem csak engem zavar, hanem a lakótársaimat is. 19/l

jan. 12. 15:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos társasházban ezt el kell viselni, nem nagyon tudsz mit csinálni.

Éjszaka esetleg füldugó segíthet, nappal meg hallgass zenét, vagy szintén füldugó.

Sajnálom, hogy nem tudok okosabbat mondani. A családot hiába kéred meg, a gyerek üvölteni fog akkor is. :/

jan. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
párszor este (10 után) kapcsolj hangosan zenét, ha lejönnek szólni, angyali mosollyal mond nekik, hogy abból a zajból ami tőlük jön kb a nap 24 órájában, azt gondoltad ezt szeretik.
jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Az a baj alattam és mellettem is egy egy öreg néni lakik. Ezzel őket is zavarom. De amúgy jó lenne az utolsó válasza😕
jan. 12. 16:01
 4/27 A kérdező kommentje:
Igyekszek persze zenét hallgatni, de sokszor mikor nagyon kéne koncentráljak nem tudok a zene miatt se koncentrálni. Füldugóhoz nem vagyok szokva. Szóval így jártam😄
jan. 12. 16:05
 5/27 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, próbáld megbeszélni az idősekkel hogy jó vél érdekében picit viseljék el ha hangos a zenéd. Én ilyen esetben támogatnálak.


Én a szomszédaim nemi életét hallgatom kb naponta. A csaj úgy visít mint akit ölnek.

jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy parasztság, de én mindig átkopogtam, ha vonyított a szomszéd gyereke. Itt nem az alapzajokról van szó, hogy nevet valamin, vagy elszalad napi egyszer aból bébe, hanem amikor nekiállt vergődni, meg nyűglődni. Szerencsére normális szülei voltak, rászóltak, vagy levitték sétálni.
jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, nem az a megoldás, hogy visszatámadsz, mert abból csak háború születik. Mégis mit várnál ettől a megoldástól? Majd beragasztják a gyerek száját a szülei? Nyilván ők tök hálásak lennének egy kis csendért, de hát a gyerek az egy ilyen műfaj sajnos.
jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Na amikor a gyermek el van menve akkor az ágy recseg úgy hogy azt hiszem le fognak jönni hozzám. Remélem nem második babát terveznek mert akkor elköltözök...😂 Átérzem utolsó a helyzeted
jan. 12. 16:11
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de a szülők is hibásak picit. Megtaníthatnák a kölyköt hogy nem vonyítjuk végig a lépcsőházat hajnalban. Gyereket lehet rendesen is nevelni, csak sajna egyes szülők nem tudják hogy kell.
jan. 12. 16:14
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

A szituáció ismerős, én is tapasztalok 1-2 szomszéd felől hangoskodást, de legalább nem egész nap.

Nálunk sokkal nagyobb probléma az, hogy a főbejárat előtt rendszeresen otthagyják „valakik” a babakocsijukat, ezáltal a ki-be járkálást igencsak megnehezítik. A közös képviselőnek már többen is jelezték a problémát, de sajnos ő is tehetetlen az ügyben, mivel a babakocsisok egy védett etnikumhoz tartoznak.

Ha hasonló a helyzet ott is, akkor sajnos te sem tudsz mit tenni, hacsak nincs lehetőséged beszélni a társasház tulajdonosával, akinek az ilyen negatív tapasztalataidat el is lehetne mondani. Hátha kirúgná a hangoskodó csőcseléket… Bár a pulya miatt elég valószínűtlen ez a megoldás is. :C

jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!