Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni zajos...

Mit lehet csinálni zajos szomszédokkal ha Már nem bírom hallgatni?

Figyelt kérdés
Van fölöttem egy család. Egy kb 4 éves gyerekkel. A gyerek mindig ordít, hisztizik, nyuszit, az a tipikus elkényeztetett rossz kölyök hangja van. Minden reggel 6- 7 között hallgatom amikor elmennek oviba a gyerekkel. Mindig féltelek rájuk olyan hangosak. Aztán amikor a lépcsőházban mennek le akkor az egész tömház hallja ahogy a gyerek beszélget hangosan. Az anyuka is ordibál a gyerekkel. Unom minden reggel hallgatni őket, és délután is ugyan át van egészen este későig. Rendőrséggel persze nem szeretnék foglalkozni, mivel tudom milyenek a gyerekek. De nagyon zavaró tud lenni amikor talulok, hogy fölöttem egy bömbölő gyermek van. Nem csak engem zavar, hanem a lakótársaimat is. 19/l

jan. 12. 15:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%
7es, nem minden gyerek vadember. Akit normálisan nevelnek, az nem üvölt állandóan mint akit ölnek, és nem rohangászik a lakásban
jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Semmit, sajnos.


Nálunk is ez megy, én reggel hatkor felbszom a metálzenét, aztán ennyi (hattól lehet "hangoskodni").


Igen, beszéltem velük, nem egyszer, nem kétszer, szrtak rá, apuka épphogy meg nem fenyegetett.

A gyerek üvölt, sikít, rohangál, stb.


Aztán anyuka lejött, 6:10-kor hogy halkítsam le, mert felébredt a gyereke... Én meg kedvesen közöltem vele, hogy én naponta legalább 7 órán át hallgatom az ő gyerekét, ők is kibírják 6-8-ig, míg kezdődik a meló.

jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9%

"a gyerek beszélget hangosan."



Azért az durva hogy valakit idegesít hogyha a lépcsőházban beszélgetnek.

Én 40 éve panelban lakom, 5. panelt taposom, nekem is voltak ilyen debil szomszédaim akik beszóltak hogy a lépcsőházban ne telefonáljak. Laktam 5 gyerekes család felett is, illetve 60-es házaspár alatt akik rengeteget buliztak. Panelban rengeteg a hang aki képtelen ezt megszokni az költözzön el.

Az én szomszédom is kopogott a falon mikor sírt a 2 hónapos csecsemőm. Megmondtam neki hogyha mégegyszer csinálja eltöröm a kezeit és akkor nem tudja csinálni.

jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
"aki képtelen ezt megszokni az költözzön el." jah, itt hagyom az egyetemet is :) Gondolkozz az ilyenek miatt. Nem lenne bajom, ha minden k**va reggel 6kor 2 óra alvás után nem kelnék arra fel, hogy fölöttem bakancsal felszántsák a plafont és a lépcsőházban ordítanak mint a veszett férgek. Csecsemő sírás az más, azt nem tudod tanítani, de egy 4 éves gyereknek meg lehetne mondani hogy kussba legyen legalább 2 percet, majd az utcán meg is veszhet felőlem, csak ne riadjon fel mindenki.:))
jan. 13. 09:06
 15/27 anonim ***** válasza:
9%
Vannak akik nem valók társasházba. Nálunk is megy folyton a hiszti, hogy a Béla gyerekei hangosak, a János mosó gépe hangos, az Anna barátai nem szimpatikusak, a Zoli lakása üres miért nem adja el, stb...
jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ki mit csinál, csak csendbe csinálja, úgy, hogy ne zavarják a mellettük lévőket. Nem azért, de vizsgaidőszakban ennyi erővel éjjel ha tudok csak tanulni hétvégén, mivel könyvtár nincs
jan. 13. 10:18
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ezen az oldaon csak a szent kisgyermeknek és csodálatos édesanyjának lehet igaza, szerintem örülj hogy egészséges a gyermek és édesen ugrándozik fejed felett. Minden más esetben te leszel a szemét :-D


Az nem lényeg, hogy aki képtelen saját gyerekét minimálisan is megnevelni, annak se való a panel élet mert az élete értele jó pár ember életét teszi tönkre.

jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

A sok gyerekes is megérkezett, akinek fizikai fájdalmat okoz, hogy mások szerint idegesítő görcs a gyereke, aki igen, kvára zavarja a szomszédot.


13-as, én is átkopogtam volna, sőt, lehet a 4. nem alvós este után rád rúgom az ajtót.

Engem nem érdekel, hogyha valakinek gyereke van, oldja meg, hogy ne nyávogjon és üvöltsön napi 4-9 órát. Leszrom hogy.

jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%
17es, pontosan, vagy ha erre nem képes, ki lehet költözni a kiccsaládnak a tanyára, ahol nem kell alkalmazkodni az együttélési szabélyokhoz.
jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
11%
Van aki azt hiszi körülötte forog a világ és személyes sértésnek veszi hogyha valami zajt hall pl. Egy gyerek beszélgetés a folyosón. Ausztriában lakom, itt mindenki beartja a házirendet, sosincs semmi probléma.
jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!