Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldre költözés egyedül?

Külföldre költözés egyedül?

Figyelt kérdés

23 vagyok, lány, olyan ország a cél aminek a nyelvét beszélem, nagyon hamar tudnám magas szinten is beszélni. Tervezek mesterképzést, de előtte egy évet dolgoznék ott.

Van itt olyan aki egyedül ment ki? Félek, egyedül, barátok és család nélkül


Van már tapasztalatom; éltem már külföldön, bármit eltudok intézni, önellátó vagyok. A diplomám itthon éhenhalásra elég.


Megéri megpróbálnom?

Kérlek ne úgy szavazz, hogy “te mit tennél a magad helyében”. Az én helyzetem nézd. Nincs párkapcsolat, és erős család sem. Csak barátok.

Az ország ahova megyek, nincs annyira messze, éjfélkor elindulok és másnap reggel itt is lennék, napi nagyon sok járattal.



jan. 16. 21:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem német a nyelv, de koszi a tanacsot:)
jan. 17. 23:04
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg elárulod, hogy melyik nyelv az? :)


Mert én pl éltem Oroszországban is, ott viszont egyáltalán nem probléma, ha akcentussal beszéled az oroszt, mert európaiként különösképpen tiszteltek, mindenhol extra kedvesek voltak velem.


Szóval ez kultúrától függ.

jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyedül egy fiatal lánynak veszélyes.

Szerintem.

Nincs egy barátnő aki veled tartana esetleg?

jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Igazából bármelyik szláv országban jobban befogadnak, mint a németajkú országokban.

jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14, sajnos igen. Magyarként nehéz nyugaton, mert a nyugati médiában a magyarok ellenségként vannak beállítva és sajnos az emberek nem tudják különválasztani az embereket a politikától.


Magyarországon Brüsszel és a migránsok az ellenségek, nyugaton meg az orosz, a magyar és a nemzetpárti országok. Szóval minden kultúrának meg vannak a maga propaganda ellenségei. :/

jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Nem hiszem, hogy csak ezért. A nêmetajkúak mindig is lenéztek mindenkit, aki a Lajtántúlról származott.

jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!