Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miéet van az,hogy alig làtom...

Miéet van az,hogy alig làtom a szomszédomat?

Figyelt kérdés

Mellettem lévő családi házban lakik egy fiatal pár és alig làtom őket.


Valahogy a többi pl szembe szomszédomat többször látom,meg van hogy egyszerre indulunk pont de velük sosem.


Ennyire eltérne az életritmusunk?


febr. 14. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyára.



EZ olyan, minthogy én lassan két éve lakom egy társasházban és összvissz a két közvetlen szomszédot ismerem, látásból. Amikor dolgozni indulok, még alszik mindenki, reggel fél6-6 között van. 24 óra szolgálat után még elmegyek ide oda, van, hogy 9-10h körül érek haza következő délelőtt. Akkor van, hogy napokig otthon vagyok, de alig mozdulok ki. Aztán elutazom, van, hgy a szolgálat is több nap bentlakással. Úgyhogy nálunk én vagyok a magának való fura figura. Ja igen és egyedül élő ffi vagyok.


SZóval van ilyen.

febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Lehet homeofficeban dolgoznak vagy otthonülő típusúak
febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Van egyáltalán ablakotok a ház oldalán?
febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szemközti szomszédot könnyebb észrevenni, hiszen alapesetben arra néznek a ház ablakai, tehát akaratlanul is jobban rájuk látsz, mint a melletted lévő házra. Simán előfordulhat, hogy teljesen más a napi beosztásuk, például lehet, hogy csak kilencre járnak dolgozni pl.
febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont rólunk szól a kérdés :D

Férjem hajnalban indul dolgozni, hogy még az irodista-dugó előtt hazaérjem 3 óra előtt.


Én a legtöbbször éjszakás vagyok. Hajnalban hazaérek, este 6kor megyek vissza, vagy ha nem dolgozok, tanulok, mert egyetemre járok.


Minket se látnak sose a szomszédok. Nem is baj. Miért kéne lássanak??

febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként nekem is van egy szomszédom akivel valóban totálisan ellentétes időben mozgunk.-


kb. évente 2x látom.


6 után megy reggel, és 7 kor.

este 6 kor ér haza én 5-kor

ésatöbbi.

febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg nekemis van 5 szomszedom is, de meg csak 1et lattam 2x 1 ev alatt. Koran megyek, ejjel jovok. Nem hetvegen vagyok szabad es szabadnapomon meg gondolom dolgoznak vagy alszanak amikor en mozgok 🤷
febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Drog üzletet futtatnak valószínűleg
febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Volt, hogy évekig nem láttam 1-1 szomszédot... Mondjuk nem is hiányoztak
febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van szomszédom, aki több, mint 5 éve pár méterre lakik tőlem. Itthon kb. ha kétszer láttam. Véletlenül éppen egy munkahelyen dolgozunk, bár teljesen más területen, még csak nem is egy épületben, de többet látom ott, mint itthon.
febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!