Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miéet van az,hogy alig làtom...

Miéet van az,hogy alig làtom a szomszédomat?

Figyelt kérdés

Mellettem lévő családi házban lakik egy fiatal pár és alig làtom őket.


Valahogy a többi pl szembe szomszédomat többször látom,meg van hogy egyszerre indulunk pont de velük sosem.


Ennyire eltérne az életritmusunk?


febr. 14. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni: 2 lakás van egy zárható előteresben, bár én sokat vagyok itthon, a szemben lakó szomszéd lányt néha hetekig nem látom, mert nem vagyok egy kukkolós típus.Tudom, hogy él, mert a konyhaablakán látom este a fényt.
febr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mikor otthon vagyunk, akkor dugunk, takarítunk, főzünk, filmezünk, tisztálkodunk vagy alszunk. Ezekhez nem kell látnod. Amikor nem ezeket csináljuk, akkor nem vagyunk otthon hogy láss minket. Ha szeretnél látni, gyere át, kopogj be.
febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy HO-ban dolgoznak, vagy összevissza műszakokban járnak?

Három éve lakok ugyanabban a lépcsőházban, a ház bolondjával sajnos rendszerint találkozom, de ha véletlen "rendes" időben közlekedem, pl. 8-9-re megyek dolgozni, 5-6 körül jövök, vagy csak ilyenkor viszem ki a szemetet vagy megyek el valahová, rendesen rám szoktak csodálkozni, hogy hát itt mindenki évek óta itt lakik, mindenki ismer mindenkit, engem meg még sosem láttak.

Egy nővel és kutyájával szoktam összefutni, ők menetrendszerint 9-kor mennek, 10-kor jönnek a sétáról, amúgy még a hajnalban kocogó férfival, meg egy ápolónővel futottam össze sokszor az éjszaka folyamán, illetve azokkal a fiatalokkal ismerjük egymást arcról (vagy legalább is én őket), akik szeretnek bulizni, és az éjszaka közepén hazaesni. A normális, nappali életet élő emberek számára nem létezem.

febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!