Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Visszaköltözzek apámhoz?

Visszaköltözzek apámhoz?

Figyelt kérdés

Jó: Otthon érezném magam ott ahol kiskoromban laktam, több kedvem lenne mindenhez (melóhoz és a hobbijaimhoz), nem dob ki ha épp nincs pénzem beadni a közösbe, a lakás normális nem ez a bogaras albérlet ahol most vagyok.

Rossz: Sosem jöttünk ki, évek óta kb. szóba sem álltam vele ezért, Bibliával kel és fekszik, ha annyit mondok "bazmeg" már tombol hogy tilos csúnyán beszélni, stb. szóval enyhén szólva kretén szegény. A környék sem olyan jó mint itt most, és kevésbé lennék önálló, nem akarom hogy mindenbe belepofázzon, mit hogy csináljak.

Most hívott, hogy ha ilyen szar az albérlet, akkor mehetek hozzá... de félek, hogy 1 napig sem tartana ez a kedvesség, és hamar jönne a szokásos "jól megnevellek" hozzáállás... amitől már kiskoromban is megőrültem, nemhogy most 30+ évesen.


febr. 18. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Kizárt. Lelkileg ambiciokban életben ez egy terror. Aztan függőség is lenne hogy nem tudsz hova menni tőle es mikor már menekulnél nem tudsz.


Toxic közeget az életben az egyik legfontosabb hogy keruld!

febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Hacsak nem vagy anyagilag ellehetetlenülve, inkább ne költözz vissza.

Sokkal több hátránya lenne, mint előnye.

febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

"...szóval enyhén szólva kretén szegény."



Remélhetőleg rajon, hogy ez q véleményed és azonnal meg is lesz oldva a problémád

febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon sok szülő mérgező 3.
febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan igazad van 3. De ha ilyen xar mérgező szülő az apa, akkor arra se legyen jó, hogy a kérdező kb ingyen nála lakjon.
febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Unatkozik az öreg, nincs kit csesztetni...(?)
febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
3-as! 5-ös! 7-es! Ti milyen műfajba sorolnátok itt a kérdés alatt a saját válaszotokat?
febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Nos, kedves 8, én vagyok a 3. és az 5. válasz írója is. Nincs a válaszomnak műfaja. A kerdezonek van egy pofátlan stilusa, arra pedig az általam írt valasz a megfelelő reakció.
febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Én meg a 7-es.

Menj máshová ismerkedni!!!

Én a kérdésre reagáltam. Tedd te is azt, ne itt a válaszolókat zaklasd!

febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elso bekezdesnel ugy ereztem, igen, persze, menj. Na de ami ezutan jon plusz meg a kornyek se, hat inkabb a szar alberlet vagy barmi mas.
márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!