Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennétek ebben az esetben?

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, egy kertes ház padlásán laksz, ahová az udvarról lehet felmenni. Felmegy hozzád véletlenül egy betörő, hallod hogy feljött, és a bejárati ajtó előtt mocorog.

A opció: Úgy csinálsz, mintha nem lennél ott, mintha üres padlás lenne,

B opció: Kinytod az ajtót, és számonkéred mit keres itt.



febr. 24. 00:30
A kérdező szavazást indított:
"A" opció, ugyanis félnék kimenni.
"B" opció, nem érdekel ki van ott, ez az én házam, kinyitod és elküldöd melegebb éghajlatra
"C" opció, vagyis ha az első kettő nem igaz rád, vagy csak félig meddig, akkor írjátok le, ti mit tennétek egy ilyen szituációban.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hangosan tennék-vennék, hogy hallja: otthon vagyok.
febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A ket nagy konyhakest szoktam ilyenkor elezni az ajto mogott. Van meg odakeszitve bontokalapacs is ,azzal bevagom a fejet.

Amugy a kutya megolne a teruletvedelem miatt,mer idegen ,ha bejonne. De ha nem ,en biztosan.

febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívnám a rendőrséget.

A opcióval sokra nem mész, mert ha bemegy, látni fogja, hogy nem egy üres padlásba ment be, plusz te is ott kuporogsz a sarokban.

B opció sem, mert kinyitod az ajtót és már bent is van a betörő.

febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lejátszom neki a Tartsd meg az aprót te mocskos állat-ot.
febr. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy személyi riasztóm, ami elég hangos: a megfelelő időben megszólaltatnám. Ha megijedve épp leesik, akkor egészségére.
febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer, még régebben, olvastam, hogy valaki a belinkelt zenével ijesztett el egy betörőt, lehet kipróbálnám én is :D

https://www.youtube.com/watch?v=NWqC0vSVbX4


Ha pedig mégsem tenném ezt, hívnám a rendőrséget.

febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
C. Egy könnyűtestisértést követően kifaggatnám a terveiről.
febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valami látványos kézifegyverrel a kezemben, pl minél nagyobb konyhakés vagy baseballütő, de rányitnám az ajtót. Felkérdezném mit csinál, de nem hagynám tereljen, hanem tudatnám egyből hogy tudom jól mit akart. És akkor itt halálosan megfenyegetném pszichopata képpel hidegen hogy takarodjon, és ha visszajön megölöm és elásom. Jó, mondjuk ezt nem ajánlanám bárkinek, csak akinek megvan hozzá a hiteles fellépése is.


Na most a betörőkről tudni kell hogy utálják a feltünést, mindig a legkevésbé rizikós helyre akarnak betörni, nyoma se maradjon. Egy ilyen helyzet után garantált hogy vissza se jönne, hanem könnyebb célpontot keresne.

febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!