Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy tudnam elerni azt, hogy...

Hogy tudnam elerni azt, hogy a szobatarsunk ne elottunk cserelje ki a hasznalt betetet?

Figyelt kérdés

Felnottek vagyunk, harman vagyunk lanyok egy kollegiumi szobaban. Az egyik lany egyfolytaban zuhanyzas utan, a szobaban csereli ki a hasznalt betetet (a furdo nagy, boven van hely, es nincs is egyaltalan tolongas). Mar tobbszor kertuk a masik szobatarsammal egyutt, hogy ne csinalja ezt, de nem fejezi be. Az igazgatonak nem tudunk jelenleg szolni. A hasznalt beteteket az asztalan levo kukaba dobja (pedig van egy az ajtonal, es mar erre is tobbszor kertem, hogy ne oda dobja, mert az az en asztalom sarkanal van, es nem szeretnem napokig azt nezni/szagolni).

Mit tudnank meg tenni? Vagy egyaltalan ez normalis, es csak nekunk fura? Nem voltam gimiben/elotte kolis (egyetemista vagyok), de mar csak a csaladombol kiindulva sem megszokott ez nekem.


ápr. 16. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem, ez egyáltalán nem normális. Ha a szép szóból nem ért, akkor körbe kell tapétázni az ágyát, személyes terét betétekkel. Hátha úgy veszi majd a lapot.

Esetleg az ágyára önteni a kuka tartalmát, miután beledobta a betétjét (de csak az legyen a kukában).

ápr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító. A csajt keményen meg kell nevelnetek, ne szépen kérjétek, hanem üvöltsete vele a kukát meg a fejére borítanám és még hozzá is phasznám, abból talán ért. Igenytelen állat.
ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szép szó nem használ,én nyilvánosam leszégyeníteném. Pl a folyosón hangosan utána kiabálnék,hogy a betétet ne a szobában előttetek cserélje ki,és legyen szíves kidobni az asztalról a használtat. Talán ha többen furán néznek rá,akkor elgondolkozik.
ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Sok évig voltam kolis, ez egyáltalán nem megszokott. Nekem még az is fura, ha otthon a saját szobájában dobja ki, nem pedig a fürdőbe vagy a wc-s kukába. Az meg, hogy napokig ott van, wtf, hiszen az bűzlik, naponta ki kell vinni a kukát ha ilyesmi kerül bele. Szomorú, hogy ezt eddig nem tanulta meg de akkor épp ideje. Szóljatok rá még egyszer utoljára, majd panaszkodjatok róla hangosan mások előtt. Végső esetben beborítanám a kukát az ágyába, nekünk a cuccot a hűtőbe rohasztó szobatárssal ez bevált. Max megsértődik és elköltözik de akkor is ti jártok jól.
ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
?. Ilyen valóban van?
ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, hogy ezt ilyen lazán kezeli. Legalább nem tabutéma nála a menstruáció, nem szégyelli. Meg gondolom normál napokon is szokott veletek egy szobában öltözni, most hogy nem csak bugyit cserél, hanem betétet is, szerintem nem oszt-nem szoroz. Nekem is jutott már eszembe a gondolat.

Mondjuk azt nem értem, hogy hogyhogy zuhanyzás után cserél? Vagy a zuhanyzóból hozza vissza a szobába a használt betétet a ruháival együtt? Az kicsit mondjuk tényleg logikátlan, feltételezem azért legalább a WC-ben van szemetes.

Becsomagolni becsomagolja legalább? Mert ha igen, akkor nem látjátok a betétet, és szaga se nagyon van.

ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!