Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy reagálnál ha egy városbel...

Hogy reagálnál ha egy városbeli ember a te halálodat kívánná? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Egy nő sajnos elvesztette a gyerekét, aki még elég fiatal volt (20 éves). Valahonnan meghallotta, hogy én 2 hete kórházba járok (19 éves vagyok). És ez a nő a hír hallatára még jó kedvre derült, azt mondta, megérdemlem, és végre, hogy velem/velünk történik valami rossz. Ezzel a nővel egész életben kb. 5X találkoztunk. Egy gyerekét sosem láttam élőben, sosem beszéltem vele. Most erre, hogy lehet reagálni? Nem élek városi életet, mindig azokat az utakat járom, ahol kevesebben járnak, bujkálok a saját élőhelyemen, és még akkor is ezt kapom. Szerintetek érdemes lenne VÉGLEGESEN elköltözni?

2014. jún. 20. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek köbö 60%-a ilyen. Nem kell különösebb ok nekik, elég ha látnak valamit, vagy saját magukban kialakítanak egy képet a másik emberről, és mindjárt elkezdenek gyűlölni. Írok pár példát.


1. Kicsit jobban megy neki? Dögöljön meg!

Napi 12 órákat dolgozik, csak aludni jár haza, szemben én elvagyok itthon egész nap, de akkor is, hogy képzeli, hogy új dolgokat vesz a lakásába?


2. Egyetemre jár? Dögöljön meg!

Igaz, hogy mellette dolgozik, hogy legyen pénze fenntartani magát, pár órákat alszik, de pusztujjá' meg, mert én nem mehettem egyetemre (mert rosszul tanultam).


3. Rendezettebb a kertje, udvara? Dögöljön meg!

Csak hétvégén ér rá otthon dolgozni, ezzel szemben én itthon vagyok egész héten, de a sok tvnézés mellett nincs időm a kerttel szarakodni. Na megyek is, mert kezdődik az éjjel nappal Budapest meg a máricsúj. Ja igen, dögöjjön meg a szomszédom!


4. Lakást vásárol, házat építtet? Dögöljön meg!

Igaz, hogy én eliszom a pénzemet a kocsmában, a fickó meg mindig félretette a pénzét, amiből most a lakást vásárolta, de akkor is, hogy képzeli ezt? Pusztujjon má meg, ha ilyen jól megy neki!


És még sok példát írhatnék. Ilyen emberek mindig is voltak, és mindig is lesznek. A lényeg, hogy Te ne vedd a szívedre a gyűlölködésüket.

Ha tudnád az én halálomat hány ember kívánja csak azért, mert nem úgy élem világomat ahogy ők szeretnék.

2014. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, hasznosnak találtam!
2014. jún. 21. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!