Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket zavar, ha társasházban...

Titeket zavar, ha társasházban este 9 után megy a szomszédban a mosógép?

Figyelt kérdés
Most olvastam az egyik kérdést, amiben az egyik válaszoló felhozta ezt. Tényleg ennyire zavaró? Én nem szoktam másokét hallani.

2014. jún. 27. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem. 1-2 alkalommal hallottam, hogy szomszédé még éjfélkor ment. ÉN IS Szoktam mosni este 10-ig, de elég ritkán. Ha zavarná a szomszédot, akkor sem izgatna.. :D Miért?

1. mert egyszerűen lehetetlen tőlük napközben akár 1 filmet megnézni, vagy pihenni

2. mert éjfélkor a rendőrök vetettek véget a bulijuknak.

3. mert volt, hogy hajnali fél 4-kor arra riadt a párom, hogy a szomszéd a 2. emeleten üvölt az anyjával, hogy kinyírja ( rendőrök előtt is!! ). Mert hajnali 2-kor az ablakunk alól üvöltött ugyanez a srác az anyjának, hogy ugyan, engedje már haza..

4. Mert úgy tudok kimenni a lakásból a picivel, hogy előbb felnézek, mi fog a fejünkre zuhanni... stb.. 5. mert főleg régebben este 10 után még olyan hangerőn üvöltött a zene, hogy az úttest túloldalán simán lehetett hallani. Éjfélkor még "énekeltek", szólt a zene, ugráltak, stb..

Soroljam még? :D

Régebben kicsit zavart, de mára magasról teszek rá..

ja, régebben belekötött az egyik volt szomszédom, hogy nyikorognak az ajtók, és miért porszívózom minden este a pici gyerek orrát..( épp náthás volt..)

Erről ennyit.

2014. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Már nem tudom :)

A lakóházunk felső szomszédja egy megbokrosodott elvált 55-ös nő . Pénze van bőven mert társ egy több milliárdos cégben , de az életvitele nem egy több gyerekeshez családhoz mérhető , Reggel mos mindig 4 órakor , kopog a magassarkújával a járólapon de 6 -ra elcsendesül mert megy úszni :) és hál istenek 8-ra ér haza mert csak 9-re jár dolgozni . A hétvége kaland az öreg hímektől , valamejik nagyon kulturálatlan ..... De ez van :D

2014. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem. örülj, hogy csak a mosógép és nem az etnikum van a szomszédban!
2014. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!