Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy reagálnátok le ezt a...

Ti hogy reagálnátok le ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Ma mikor jöttünk haza picimmel(2éves)kijött az egyik lakó a lépcsőházban(fiatal bérlők,nemrég költöztek ide),h.egész nap minket kell hallgatniuk?Ezt azért kaptam,mert van h.sok a cuccom és nem tudom a gyerkőcöt is meg a cuccokat is egyszerre felhozni,a gyerkőcöt hagyom,majd felér(2.emelet)de nem ordíbál,néha motyog de nem visít,sikongat ilyenek,nem is hagynám!Hogy reggel is ránk keltek (nagyobbikat viszem oviba)és akkor is beszélgetnek de ez kb 2-3perc még kitolom a babkocsit,beleültetem a pocit és megyünk.Mert h.reggelente ránk ébrednek...Este 8után már nincs futkározás nálunk,9-kor ágyban vannak.Ez mind napközben van így....
2014. aug. 11. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! Na pont ezért kellene tanyára menni, ott senki és semmi nem zavar, senki nem fog merészelni beszélgetni az ajtó előtt, maximum az arra tévedő traktor zaját hallod, vagy a madarakat! Hihetetlen hogy manapság már az is bűn, ha az ember megszólal a lépcsőházban, vagy az, hogy mer gyereket vállalni, hiszen az valószínű zajjal jár. Aki ezt nem bírja az gondoljon bele, hogy ő is volt gyerek, és valószínű neki is lesznek gyerekei. Ha randalírozik a gyerek és tör zúz az más kategória. De itt a leírtak alapján nem arról van szó, csak arról, hogy ott mer élni a kérdező a gyerekekkel, a szomszédot meg zavarja ez a tény. Arról nem beszélve, hogy a kérdező több mint 10 éve ott él, az újoncok meg csak nemrég estek oda be. Akkor kinek is van joga kárálni? Főleg ha a többi ott élőnek nincs problémája a kérdező családjával? Hát akkor kinek is kellene menni? Szeretettel: az 1-es ;)


Ui: Kérdező, szerintem csapj az asztalra, az ilyen kötekedő szomszédok idővel csak rosszabbak leszenek - saját tapasztalat!

2014. aug. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat! :)teljesen így van,ahogy az 1-es hoozzászóló írja.Vannak a lh-ban,házban nálunk hangosabb lakók is.Nem kisgyermekek mégsem szól nekik a kutya sem...ki érti ezt?
2014. aug. 12. 09:41
 13/14 anonim ***** válasza:

nálunk hasonló van,csak épp kint élnek a szomszédok a folyosón

gyerekek rohangálnak, dübög az egész ház,

a harmadikék buliznak mindig, a negyedik kint nagytakarít (kipakol lesuvickolni mindent)mindenki csacsog mindenkivel


jelenleg nem merem levinni a szemetet, mert mindig lesnek mint borjú az új kapura, semmi kedvem hogy vagytok-ozni. és már jó pár órája nem merem levinni. szabályosan várnom kell az estét.úgy érzi az ember, mintha másnak a lakásába lépne, amikor kimegy a folyosóra.

kérdezőnél mint egy kultúrált magatartás, hogy lemegy a gyerekkel, felmegy a gyerekkel, az miért baja a szomszédnak? lakna nálunk.

2014. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aki nem képes elviselni hogy mások is laknak körülöttük az bizony menjen tanyára! Nem fog a kedvükért mindenki a 2 hónapostól a fiatalon át az aggastyánig kussban lapítani és lábujjhegyen szótlanul osonkodni le és fel, és a lakásában is csak kúszva közlekedni jelnyelvvel és írásban kommunikálni ,csak mert egy- két idegbeteg nem bírja a neszeket ami az élettel együtt jár.


Én visszaszóltam volna ,hogy "majd megszokod" aztán otthagytam volna. Ha folytatja ,csak gúnyosan mosolyognék és odaszólnék a gyerekemnek ,hogy : nézd a bácsi/néni beteg szegény, nem fejlődött ki az agya ,na menjünk játszani.. Na ezen ki tudnak akadni ,lehet elkönyvelnek mindenfélének(kitérdekel) de leakadnak rólatok :D

2014. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!