Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kellene letolnom a...

Miért kellene letolnom a havat a szomszéd járdáját? Beszólt a szomszéd, hogy nagyon paraszt vagyok mert még centire pontosan a saját járdámat tolom csak le!

Figyelt kérdés

Hogy Ő figyeli már évek óta, hogy centire pontosan a saját járdámon tolom csak el a havat, és az öreg néni aki melettem lakik örülne ha egyszer letolnám az övét is!

És nagy paraszt vagyxok!


Miért tolnám le más járdájáról a havat?



2015. jan. 4. 09:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én puszta figyelmességből a szomszėd előtt is letakarítok egy rėszt,nyírom a füvet,stb.Az a néhány mėter nem számít.Idős embereknek meg alap,hogy segít az ember,legalább időnként.
2015. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szegény öreg néniket sem kell sajnálni, mert van amelyik olyan ritka paraszt, hogy azt tanítani kéne, de itt most ezek szerint nem is a néniről van szó, hanem a kedves másik szomszédról. Hát már nem is azért, de én megmondtam volna neki, hogy arra ráér, hogy ezt figyelje, de ha ennyire zavarja, miért nem ragadott inkább hólapátot és tolta el ő a havat? Csak azután jöjjön pofázni, hogy én miért nem csináltam meg...
2015. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 szoctak válasza:
Megtehetnéd, de ha magától nem jut eszedbe és ő szeretné akkor miért nem kér meg.
2015. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg lehetne több emberség a kérdezőben, de itt a legtahóbb sztem a szomszéd, aki másnak mondja meg, hogy kinek a munkáját végezze el, ő meg csak dirigál. Ha annyira sajnálja nénit, nyugodtan letakaríthatja ő is a járdáját.
2016. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!