Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd probléma....

Felső szomszéd probléma. Zavarja a cigifüst, de ezt megteheti?

Figyelt kérdés
felszerelt az erkélyre valami érzékelőt. ha kimegyek cigizni elkezd hangosan jelezni, mindenki felnéz.

2015. szept. 22. 10:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
38%

#30-as


Milyen egyezséget vársz el?


A kérdezö nem azért, dohányzik, hogy a szomszédját idegesítse.


Másreszt, én arra gondoltam, hogy 'a nyúl is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon' a két fél (szomszédok) megállapodhatnának egy idöpontban, hogy amikor az egyik szellöztet, akkor a másik ne dohányozzon kint az erkélyen.

Elképzelhetönek tartanám azt is, hogy minden páros óra a dohányzóé, amikor kint dohányozhatna. A páratlan órákban a szomszéd tudna szellöztetni.

Ezt csak akkor és úgy lehet megoldani, ha mind a két fél kész a kompromisszumra.

2015. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
70%
A friss levegőért is lassan pénzt fognak kérni?
2015. szept. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
11%
Friss levegő városban? Eleve ellentmondás, ott a millió kocsi ,gyárkémény ontja a szennyet,tonnaszám égetik a szénhidrogéneket, az a 1gramm papír meg levél ugyan számít valamit? Ki kell költözni az erdőbe.
2015. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
61%

34:

Én kertváros szélén lakok :D képzeld van Fa, és patak, és park, és friss levegő.

2015. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#33


A friss levegőért is lassan pénzt fognak kérni?"


Nem utopia! :-)))

Mar kérnek!. Nemetorszagban a környezetvedelmi matrica (környezetvedeelmi plakett) ezt a célt szolgálja!

2015. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
sziasztok! elektromos cigivel oldottam meg, így marad a béke.
2015. szept. 29. 12:02
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, na és már felse kell állnod a tv elől, neked is jó neki is. :D
2015. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!