Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd probléma....

Felső szomszéd probléma. Zavarja a cigifüst, de ezt megteheti?

Figyelt kérdés
felszerelt az erkélyre valami érzékelőt. ha kimegyek cigizni elkezd hangosan jelezni, mindenki felnéz.

2015. szept. 22. 10:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
30%
Én se tudok szellőztetni a sok autó miatt. Tiltsuk be az autókat.
2015. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
61%
# 12/12 Időpont ma 11:55 - Azért ez nem ugyanaz a kategória, tudod. Zöldövezeti lakókörnyéken ki tudod kerülni a nagy forgalmat, de a dohányzókat sehol.
2015. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
13%

Napersze, zöldövezetbe mindenki gyalog jár ugye?

Akkor a nemdohányzók pedig költözzenek családi házba, ahol nincs alsó szomszéd.

2015. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
82%
Ezt as kettősséget bírom a dohányzásban, vigyáz hogy az ő lakásába egy szem füst ne kerüljön, de telibe szarja hogy a másik az ő füstjét szívja...
2015. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Én mindkét oldalt megértem, nehogy össze vesszetek ezen. köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 22. 12:19
 16/37 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem ezen mit kell pattogni, kint a levegőn minimálisan érződik a cigifüst, írom ezt nemdohányzóként.
2015. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
53%
Najó inkább kimegyek rágyújtani az erkélyre, szomszéd úgyis nekiállt dobolni. :d
2015. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
82%

Nos, én külvárosias részen élek és a belvároshoz képest kicsi a forgalom, nincs jogsim se, tömegközlekedéssel mindent elérek. Viszont dohányzók itt is vannak, és őket nem tudom kikerülni, és nincs ötletem, hogy lehetne megoldani, hogy ne dohányozzanak a liftbe, a közös folyosón, ne dobálják a cigicsikket a közös folyosók beállórészén lévő virágcserepekbe...


Kérdező, próbálj tekintettel lenni a nemdohányzó lakótársakra, igenis van, akinek ez nagy gondot okoz, és tenni igazából te tudsz dohányzóként valamit, hogy kevesebb problémát okozzon az együttélés. Sokaknak csak az ilyen közös lakások maradnak, mert ezt tudják megfizetni, fenntartani, nincs mindenkinek pénze önálló kertes házra.

2015. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
56%
18. ne provokáld a népet :DD
2015. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
Klassz lenne, ha a füst csak egyenesen fölfelé egy csíkban közlekedne és nem akarná kitölteni a rendelkezésére álló teret (fizika)... :-)
2015. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!