Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zajos felső szomszéd. Felesleg...

Zajos felső szomszéd. Felesleges lenne felmenni és szólni?

Figyelt kérdés
Ő többször jelezte, hogy nem tud szellőztetni amiért az erkélyen dohányzunk. Természetesen nem foglalkoztunk vele, mert ehhez jogunk van. Viszont azóta ( talán pont ezért) hangosabbak mint eddig, vettek házimozit, felszedték a szőnyeget, ami elég zavaró.

2015. okt. 11. 06:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

Két gyerek mellett akkora a cigiszag,hogy a fentiek is érzik? Jó,hogy kiírtad,hátha meglátja valami gyivi-s! A passzív dohányzás a gyerekekre a legkárosabb.

S ők nem fognak belehalni egy kis cigiszagba? Ti meg nem fogtok belehalni egy kis zenébe.

2015. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%

Ti se haltok bele egy kis zajba, megérdemlitek.

Gondolom egyik nagyeszű parastnak se jutott nálatok eszébe elnézést kérni és máshol dohányozni, talán a szomszéd is visszavenne.

2015. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
11# nyílván ezért dohányzunk az erkélyen nem a lakásba.
2015. okt. 11. 10:37
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ilyen nincs.

Ha ti nem vagytok rá tekintettel, mégis hogy várhatod el, hogy ő meg tekintettel legyen rátok?

Ha neked jogod van az erkélyen bűzölögni, neki is joga van fényes nappal hangosan zenét hallgatni. Ha ti nem foglalkoztok azzal, hogy őt zavarja a cigaretta bűze (mert az bizony eléggé zavaró, főleg nyáron, amikor éjjel-nappal nyitva van az ablak), ő miért foglalkozna azzal, hogy titeket zavar a hangoskodás?


Alap illemszabály. Tekintettel kell lenni a másikra, és akkor a másik is tekintettel lesz rád. Ha sz@rsz rá, mondván ehhez "jogod van", akkor ne csodálkozz, hogy ha ugyanezt kapod vissza.


Szerintem a legtisztább megoldás az lenne, hogy felmész, bocsánatot kérsz, és megegyeztek, hogy nem füstöltök az erkélyen, cserébe ő sem hallgatja hangosan a zenét.

2015. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%

A hozzád hasonló bunkó paraszt, a többi lakótárs tekintetbe vételére képtelen szomszédokat utálják a legjobban a tömblakásokban kérdező.

Ez nem úgy működik, hogy rátok mindenki legyen tekintettel, de ti meg azt csináltok, amit akartok. Az együttélésnek szabályai vannak. Ha titeket nem érdekel, hogy kiket zavartok a bagózással, akkor mást se fog érdekelni, hogy valamivel zavarnak titeket.


A szomszédotok udvarias volt, jelezte többször, hogy szeretné, ha nem bagóznátok az erkélyen, mert nem tud szellőztetni. Ti erre úgy reagáltatok, hogy le se kakáltátok az egészet, folytattátok tovább. Akkor mégis milyen viselkedést vársz a felső szomszédtól? Ha én lennék a felső szomszédod, a minimum az lenne, hogy nyakon borítanálak egy lavór vízzel, amikor bagózol az erkélyen.

2015. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

"ők meg nem fognak belehalni egy kis cigiszagba" <->"nyílván ezért dohányzunk az erkélyen nem a lakásba"


Na, ezért szeretem a hozzátok hasonló férgeket. A te gyereked nehogy cigifüstöt szívjon, a te lakásod nehogy cigiszagú legyen, bezzeg a másik le van szarva. Ilyen mocsok emberek mellett kellene élnem, én naponta tartanék házibulit hajnalig.

2015. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a cigifüstös szomszéd sokkal zavaróbb mint a zajos szomszéd.
2015. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%

"Szerintem a cigifüstös szomszéd sokkal zavaróbb mint a zajos szomszéd."

Te még életedben nem laktál fiatalokkal, cigányokkal, kínaiakkal, süket öregekkel, gyereket nevelni nem tudókkal körülvéve. Az mindent visz.

2015. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

"Te még életedben nem laktál fiatalokkal, cigányokkal, kínaiakkal, süket öregekkel, gyereket nevelni nem tudókkal körülvéve. "


Te meg nem laktál dohány szomszédokkal együtt, mikor a lakásban 50 fokban de nem tudod kinyitni az ablakot mert rögtön megfulladsz a cigifüsttől és minden bútor beveszi a füstszagot.

2015. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem kellemetlen összefutni ezekkel a szomszédokkal akiknek megkeseríted a mindennapjait? Én elsüllyednék szégyenembe.


Ahogy írták előttem, ne bagózz az erkélyen. Bár most jól kiszúrtatok magatokkal. Neki főleg nyáron rossz, de nektek egész évbe :-D visszanyalt a fagyi :-P

2015. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!