Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zajos felső szomszéd. Felesleg...

Zajos felső szomszéd. Felesleges lenne felmenni és szólni?

Figyelt kérdés
Ő többször jelezte, hogy nem tud szellőztetni amiért az erkélyen dohányzunk. Természetesen nem foglalkoztunk vele, mert ehhez jogunk van. Viszont azóta ( talán pont ezért) hangosabbak mint eddig, vettek házimozit, felszedték a szőnyeget, ami elég zavaró.

2015. okt. 11. 06:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Megébrednek a gyerekek - falusi befigyelt.

A felső szomszédnak majd küldök klumpát ajándékba, abban járkáljanak :)

A helyében a jegyzőhöz fordulnék, birtokvédelmet kérve.

2015. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges felmenni és szólni, mert nekik ugyanúgy joguk van nem foglalkozni az üggyel, mint nektek. Ez az igazság.
2015. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jól csinálja a szomszéd, én is ezt csináltam az alattam lakó paraszttal. Érdekes a lépcsőházban mindenki le tudott járni az ajtó elé bagózni, csak őfeleslegessége nem. Vettem egy papucsot, tudod azt aminek olyan jó vastag fa talpa van, elkezdtem abba járkálni, külön figyelve rá, hogy ha éjszaka wc-re megyek akkor minél nyomatékosabb léptekkel tegyem. Elkezdtem "véletlenül" dolgokat elejteni, fölborítani. Sajnos főleg éjszaka a sötétben nem láttam jól. Érdekes egy idő után ő is le tudott járni az ajtó elé, utána én is visszaszoktam a puha mamuszra.

Egyébként meg ki nem sz_rja le, hogy neked gyereked van? Neked nem szóltak, hogy ettől még ugyan olyan ember vagy, mint bárki más? Hogy emiatt semmi különleges kiváltság nem jár? Nem? Hát akkor én most szólok, ezután most már tudni fogod.

2015. okt. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
Neki is joga van házimozizni a lakásában, sőt még klumpában ugrálni is.
2015. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%
hajrá, szomszéd! bulizz egy isteneset valamelyik hajnalban, hadd szívjon a bagós mást is, mint a füstöt :D
2015. okt. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy az alsó szomszédom? Vagy minden házban vannak ilyen "büdösék".

Tudod, ha elvárod, hogy az okádék cigiszagot toleráljam, ami éjjel-nappal beárad a lakásba és néha olyan tömény, hogy vágni már vágni is csak láncfűrésszel lehet a füstöt, akkor te meg tolerálj mindent, ami a te nyugalmadat zavarja. Az a baj a bagósokkal, hogy senkire nincsenek tekintettel, de elvárják, hogy rájuk mindenki legyen tekintettel. Igénytelen emberek, büdös a lakásuk, a ruhájuk, a hajuk, még a bőrüknek is bűzös kipárolgása van, de ennek még csak tudatában sincsenek, vagy ha igen, egyenesen büszkék rá, és még ők várják el, hogy mindenki hozzájuk alkalmazkodjon. Ha meg nem füstölik tele a saját lakásukat, mert ők is tudják, hogy milyen büdös, akkor jól telefüstölik más lakását, aztán még ők akarnának rendezkedni. Örüljetek neki, hogy nem vett fapapucsot és nem abban klaffog nektek egész éjjel. Azt is megérdemelnétek.

A dohányfüst amellett hogy qrva büdös, ártalmas az egészségre, a házimozi meg nem. Húzzatok le dohányozni, elég nagy alávalóság, hogy más egészségét is károsítjátok, nemcsak a sajátotokét. Ezek után még azt mered hinni, hogy nektek van igazatok? Tényleg megkaphatná már minden dohányos jól megérdemelt jutalmát tüdőrák formájában.

És szólhatnátok az alattatok lakóknak is, hogy azok is hagyják abba, mert a legfelső szomszéd valószínűleg azt is rajtatok fogja megtorolni. Szépen rendre nevelődhetne az egész erkélysor.

2016. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó...le a kalappal. Megérdemelt tüdőràk?!?!? Észnél vagy te ember?????
2016. szept. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Kiru:

Aki dohányzik, az vállalta a kockázatot. Én meg nem fogom sajnálni, pláne, hogy engem is károsít. Mert neki joga van az egészségemet károsítani, ugye?

2016. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
75%
Mi a helyzet, kérdező, mozizik még a szomszéd, hogy elterelje a figyelmét a tőletek áradó görényszagról? :D
2016. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!