Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik szomszéd mérgezhette...

Melyik szomszéd mérgezhette meg a kutyánkat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Édesapám és én falun élünk.Ő rokkant nyugdíjhas én meg vele vagyok ápolásidíjon.Minden szomszédal rendben van minden kivéve kettővel.A mögöttünk lakó egy cigány család,a szemben lakó meg egy idős néni.Mindkettő gyanús ! Az idős néni egyedül él,sosem volt gyereke,és az anyám halála után volt pár húzása... Apámat és engem remetének nevezett,és egy távoli rokonunkat informált rólunk.Azzal bukott le,a néni,hogy amikor a rokkonál jártunk az azt mondta,hogy hát a szomszéd Kati nénivel sem beszéltek,úgy éltek mint egy remete.Hoppá mondom ! Ez nem lehet véletlen,hogy az is remetének nevezett minket,meg ez is,és pont akkor amikor róla beszélt.De amikor anyu meghalt a temetése után 3-4hónap múlva elkezdett nem vissza köszönni.Amikor már untam,és megkérdeztem,gyakorlatilag arról akart meggyőzni,hogy ne járjak templomba,és ne hidjek istenben,és ne gyászoljam az anyámat ! Legutóbb meg pár falevélért szólt,hogy húzzam össze mert átfújja a szél a kapuja előtti utca területre.De amíg anyám élt egyszer sem szólt ilyenért ! Amikor meg azt mondtam neki,hogy megcsináltam,és még holnap folytatni akarom azt mondta,jól van szólni akartam már régebben ,csak most jöttél be a csőbe...Ő az egyik gyanúsított,mert most már a kutya megmérgezését is eltudom képzelni róla.A másik a cigány család.Azok féléve költöztek a szomszédságunkba,és nem igazán köszöngetünk.Lakott már a szomszédunkban cigány család azok köszöntek,és semmi gond nem volt.Ezek nem köszönnek,és az egyik kutyájuk közel van kötve a kerítésünkhöz.Mondjuk úgy 1 métere lehet a kerítéstől.Az a kutyánk amelyiket megmérgezték az attól a kerítéstől kb 3méterre volt.Simán át dobhatott valamit.És az is gyanús,hogy a cigányasszony.Most ezen a héten amikor beteg volt a kutyánk,és apámmal oda mentünk a kutyához,meg jelent 3x is ez a cigányaszony.Előtte fél évig egyszer sem találkoztunk azon a részen de akkor 3nap alatt 3szor.Oda ment a kutyájukhoz,és azt mondta mi van ? Mármint a kutyájuknak.Az is érdekes,hogy amikor a kutya elpusztult és a kutya házát talicskára tettem azt látta a Kati néni.Pont akkor jött haza,és egy szót sem szólt ! És a másik is látta hogy a kutya házát a talicskára teszem (mármint a cigány asszony) és amikor elhoztam onnan,és az ólhoz vittem a kutya házát,hogy szét üssem a kutya ólat.Ugyanis a kutyát,csak így lehetett kivenni a házból.Szóval amikor elkezdtem szét ütni a kutya házat a cigány asszony elment otthonról pont akkor.Csak úgy az utcáról nem mérgezhette meg senki sem ,mert ez a kutya csak akkor ugatott ha valaki a kapuhoz közel jött.Tehát azt hogy egy járókelő mérgezte volna meg azt kizárható.10éve ott volt a kutya.Amióta a Kati néni így próbál beleszólni az életünkbe,mint ahogyan leírtam,hogy ne gyászoljam anyámat,meg ne hidjek istenben,meg a falevél már most nem tetszik neki stb azóta belőle is kinézem.Már csak azért is mert egy bácsi amikor elhunyt,és a bácsi kutyája egyedül maradt,s ő meg enni adott a kutyának,és én megkérdeztem tőle,hogy nem fogadja be a kutyát ? Erre azt mondta,hogy nem kell neki kutya.Egy hozzá csapódott macskája van,de azt is mocskolja.Hosszú lett az írás elnézést kérek.De meg szeretném tudni,hogy melyik lehetett,vagy hogy hogyan lehetne rájönni.Ebben kérném a segítségeteket.

2015. dec. 19. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
googlé-ba.
2015. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt kérdezi tőlünk, hogy ki mérgezhette meg a kutyát. HÁt mi ezt honnan tudjuk? Mi csak találgatni tudunk, és ezek között van az, hogy nincs jó viszonyban a faluban ezzel-azzal. És hogy miért, ez a kérdés. Tudom, bennük is lehet bőven hiba, de csak akkor teljes a kép, ha az ember magába is néz.
2015. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!