Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha rendőrt hívok, az hatásos...

Ha rendőrt hívok, az hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Felettem egy nő meg a kamasz fia él. A kamasz lakik az én szobám felett, és néha iszonyat hangos.


Ha a haverja van nála, akkor röhögnek, hangosan beszélnek, és "húúúúúúúú"-znak. Volt már, hogy este 8kor állt neki zenét hallgatni, tv-t nézni. Ezt szinte minden nap délután 6tól este 11ig minimum. Néha van, hogy tovább is.


A legzavaróbb, hogy füldugón keresztül is hallom. Tegnap este már felmentem, és megkértem, hogy nézze halkabban a tévét, mert minden szavát értem odalent. Kb másfél órára halkra is vette, utána ugyanúgy hallottam. Lassan fél éve tűröm, és iszonyatosan irritál, arról nem is beszélve, hogy kikészít.


Már arra gondoltam, hogy rendőrt hívok, hátha azt komolyabban veszik, mint egy hogy tőle 10 évvel idősebb lány felmegy, és arra kéri, hogy halkabban.


2016. jan. 15. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Többször kell szólni!


Szerencsére nálunk mindenhol jó fejek a szomszédok.

Mondjuk mi ha bulit tartunk akkor kiírjak a lenti faliújságra,hogy az esetleges kellemetlenségekért elnézést kérünk.

Sokszor oda írják,jó bulizást stb :D


Egyik lakónk pedig egy pohár pezsgőre az összes lakót meghívta ha este 8 után ment,ezt is kompenzálva amiért hangoskodnak.


Mondjuk nálunk max 11 ig van hangoskodás utána lejjebb viszik mindenhol a hangerőt.


Persze ehhez jó lakóközösség kell,ahol mindenkivel mindent meglehet beszélni.


Próbálj meg többször beszélgetni velük vagy pedig üvöltesd 1,5-2 óráig a zenét :D

2016. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A csendrendeletet az önkormányzat hozza, nem egységes. Ugyanakkor ha a normális zajok szűrődnek át, azzal nem tudsz csinálni semmit, a rendőr sem. Az előző lakásban a Skype pittyegése hallatszott át fentről, ezzel nem tudsz mit csinálni.
2016. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
az én falaim is inkább vezetik a hangot, mint tompítják, elég jól tűröm...múltkor viszont elszakadt a cérna...tüc-tüc cigányzene full hangerőn ment...erre bekapcsoltam a Linkin Park Keys to the Kingdomot folyamatos lejátszásra, érdekes 1/4 óra múlva kuss volt és egy hétig az is maradt
2016. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!