Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felettem lakó direkt zajong...

Felettem lakó direkt zajong mert az erkélyen és a lépcsőházban dohányzunk. Ha feljelentem milyen büntetést kap? Már nagyon unom.

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 20:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
26%
Dagda micsoda butaságot írsz.Az a megoldás hogy szokjon le a cigiről mert te épp nem cigizel és így gondolod.Olyan mintha neked mondanák hogy szokjál le dolgokról mert az másokat zavar.Pl. Bizonyos hobbijaid vagy szokásaid.Esetleg ha kövér vagy ne menj emberek közé mert a véknyakat idegesíted.Hasonló szintű a dolog.A saját erkélyén bárki dohányozhat.Ennyi!A 10-20 éves autók :) istenem...2 autóm is volt 17-24 év között. 0 gramm olajat evett mind 2.Karban volt tartva mind2.10 év alatt én még soha nem öntöttem utána olajat egyik autómnál sem mert nem kellett.Olyan tudatlanság ilyen dolgokat leírni egy közösségi oldalra!
2016. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
22%
Rakj az erkelyre egy grill sutot, majd gyujtsd be. Papir jol fustol. :)
2016. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!